AK Parti'den aday gösterilmeyen Metiner ve Tayyar'dan ilk açıklama

AK Parti'den aday gösterilmeyen Metiner ve Tayyar'dan ilk açıklama

Üç dönemdir AK Parti'den milletvekilliği yapan Mehmet Metiner ve Şamil Tayyar adaylık listesinde yer almadı. Metiner yaptığı açıklamada, "Biatsa biat itaatsa itaat. Ölümüne seninleyiz Reis!" derken; Şamil Tayyar ise 'Durmak yok yola devam' mesajını paylaştı.

İşte Milletvekili Mehmet Metiner'in açıklaması:


"Bu dönem listede yokum. Asla üzgün ve kırgın değilim. Reisimiz 3 dönem tercihiyle onurlandırdı. Milletvekili yaptığında iyi, yapmadığında kötü diyenlerden olmadık. Olmayız. Bizim için aslolan davamızdır. Şahsını davasından önde görenler kaybederler.


Son dakika... AK Parti'de aday listeleri belli oldu


Hep şunu söyledim: Milletvekili olmak kutsallarımız arasında bulunmuyor. Biatsa biat itaatsa itaat. Ölümüne seninleyiz Reis! Durmak yok, yola devam! 15 Temmuz zaferimizi 24 Haziran’da taçlandırmak için sahadayız. Yeni dönemde aday olan kardeşlerime başarılar diliyorum.


Herkes yeni dönemde herkesten çok çalıştığımızı görecektir. Kim ki aday gösterilmediği için küser yanlış yaparsa namert olsun. Sadakatimizin makamlara bağlı olmadığını herkes görecektir."


Son dakika... İşte İYİ Parti'nin milletvekili aday listesi


"Durmak yok yola devam"


Aday gösterilmeyen bir diğer isim Şamil Tayyar ise 'AK Parti 27.Dönem milletvekili aday listesi açıklandı. Durmak yok yola devam." mesajını paylaştı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS