hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Aladağ yangın faciasıyla ilgili 4 kişi tutuklandı

  Aladağ yangın faciasıyla ilgili 4 kişi tutuklandı
  expand
  KAYNAKAA

  Adana'nın Aladağ ilçesinde özel öğrenci yurdunda çıkan yangınla ilgili adliyeye sevk edilen 5 kişiden, yurt müdürü ve dernek başkanının da aralarında bulunduğu 4 kişi tutuklandı. 1 kişi ise adli kontrol kaydıyla serbest bırakıldı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yurt faciasında ölenler son yolculuklarına uğurlandı

  Gece yurda gidemeyince kurtuldula

  Adana'nın Aladağ ilçesinde özel öğrenci yurdunda çıkanyangınla ilgili adliyeye sevk edilen 5 kişiden, yurt müdürü ve dernek başkanınında aralarında bulunduğu 4 kişi tutuklandı, diğer şüpheli ise serbest bırakıldı.

  Alınan bilgiye göre, gözaltındaki yurt müdürü Cumali Genç ve AladağKurs ve Okul Talebelerine Yardım Derneği Başkanı İsmail U'nun da arasında yeraldığı 5 şüphelinin emniyetteki işlemleri tamamlandı.

  Adliyeye sevk edilen zanlılardan Genç ve İsmail U. ile ismiaçıklanmayan iki kişi tutuklandı. Bir şüpheli ise adli kontrol şartıyla serbestbırakıldı.Gözaltındaki diğer 3 şüphelinin ise İlçe Emniyet Müdürlüğündekiişlemleri sürüyor.

  Adana'nın Aladağ ilçesinde 29 Kasım'da özel öğrenci yurdunda çıkanyangında 10 öğrenci, yurt yetkilisinin 6 yaşındaki kızı ve bir eğitmen olmaküzere 12 kişi hayatını kaybetmiş, 24 kişi yaralanmıştı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Olayla ilgili 14 kişi gözaltına alınmış, bunlardan 6'sı daha önce adlikontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow