Gram altın fiyatı bugün ne kadar? (13 Şubat 2019)

Gram altın fiyatı bugün ne kadar? (13 Şubat 2019)

Çeyrek altın fiyatlarının ne kadar olduğu hafta ortasında piyasalarda işlem yapmak isteyen kişiler tarafından araştırılmaya devam ediyor. 221 TL seviyelerinden işlem görmeye devam eden gram altının haftalık bazda dövizin gerisinde kalıp kalmayacağı ise önümüzdeki günlerde netleşecek. Peki, 13 Şubat 2019 günü çeyrek altın ne kadar?

Altın fiyatları dengelenme sürecinde olan gram altının son fiyatının 221 TL’den alınıp satıldığını gösterdi. Altının ons fiyatının uluslararası piyasalarda 1.313 dolardan işlem gördüğü aynı dakikalarda yatırım yapanların tercihi olan çeyrek altın 354 TL’den alınıp 362 TL’den satılıyor.

Öte yandan alım-satımda en az kayıp yaşattıran yatırım ürünlerinden olan cumhuriyet altını ise 13 Şubat 2019 günü 1.471 TL’den alınıp 1.493 TL’den satılıyor.

ANLIK ALTIN FİYATLARI

SİVAS’TA ALTIN GELİNLİK ÜRETİLDİ

Sivas'ta bir gelinlik tasarımcısı tarafından 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel tasarlanan altın işlemeli gelinlik, 100 bin liradan satışa sunuldu.

Yelda Şüheda Koru, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla altın işlemeli olarak tasarladığı gelinliği yaklaşık bir ayda hazır hale getirdi. Altın işlemeler kullanılarak yapılan gelinlik, manken Zehra Demirtaş tarafından bir otelde tanıtıldı.

Sevgililer Günü'ne özel kırmızı gelinlik tasarlamayı düşündüklerini aktaran Koru, "Üzerinde komple altın işlemeler ve kristaller bulunan bir gelinlik tasarladık. Çok da beğenildi, herkes tarafından ilgi gördü. Biz de mankene giydirerek tanıtımını yapmak istedik." dedi.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS