hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Altınok CNN TÜRK'te

  KAYNAKCnnturk.com

  Cumhur İttifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, CNN TÜRK canlı yayınında açıklamalarda bulundu. Altınok, Ankara'daki ulaşım probleminin 2-3 yıla İstanbul'u geçeceğini ifade ederek bu sorunu çözeceğini ifade etti.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yerel seçime son 44 gün kala artık aday belirleme gündemi tamamlandı, "vaatler" aşamasına geçildi. Cumhur İttifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, CNN TÜRK'te açıklamalarda bulunuyor. 

  Cumhur İttifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok'un açıklaması şu şekilde;

  Tüm vatandaşlarımızı dinliyoruz. Toplantılar yapıyoruz. Seçim çalışmaları canlı heyecanlı ilgili gidiyor, sokak iyi. Ankara milli mücadelemizin başkenti. Türkiye'mizin de ikinci büyük ili. Çok yavaşladı Ankara hızlandırmamız lazım. Toplumun her kesimine dokunacak projelerimiz var. Problemleri çözecek projelerimiz var. Ankara'yı çok iyi biliyorum 20 yıl Keçiören'de başkanlık yaptım. Vatandaşlarımız dinliyoruz. Gördüğümüz birçok problemler var. Ankara'da trafik problemi 2-3 yıla İstanbul'u geçecek. Bunu metrolarla çözeceğiz, yeni ulaşım ağları ile çözeceğiz alternatif yollar ile çözeceğiz.

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Altınok CNN TÜRKte

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ankara'da kültür sanat bitiyor. Ankara'yı kültür ve sanatın başkenti yapacağız. Kültürlü okuyan bir nesil yetiştirmeliyiz.

  10 bin öğrencimize burs vereceğiz.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow