AÖF yaz okulu kayıt giriş sayfası! AÖF yaz okulu ücretleri nereye yatırılır?

AÖF yaz okulu kayıt giriş sayfası! AÖF yaz okulu ücretleri nereye yatırılır?

AÖF yaz okulu kayıt giriş sayfası! AÖF yaz okulu ücretleri nereye yatırılır?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 2020 AÖF yaz okulu kayıtları başladı! Kayıt sürecinin başlamasıyla birlikte gözler AÖF yaz okulu kayıt giriş sayfası ve “AÖF yaz okulu ücretleri nereye yatırılır?” sorusunun cevabı merakla araştırılıyor. İşte, detaylar…

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

AÖF yaz okulu kayıtları başladı! Kayıtların başlamasıyla birlikte Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi AÖF öğrencileri kayıt sayfası ve kayıt ücretlerinin yatırılacağı bankaları merak edip araştırıyor. Peki, AÖF yaz okulu ücretleri nereye yatırılır? İşte, AÖF yaz okulu kayıt giriş sayfası ve kayıt ücretlerinin yatırılacağı bankalar…

AÖF KAYITLARI NE ZAMAN SONA ERECEK?

AÖF kayıtları 20 Temmuz Pazartesi günü başlıyor. 28 Temmuz 2020 Salı günü 23.00'a kadar devam edecek.

AÖF YAZ OKULU KAYIT NASIL YAPILIR?

Yaz okulu kayıt işlemi, ders seçimi ve kayıt bedelinin ödenmesiyle gerçekleşecektir. Yaz okuluna kayıt yaptıracak öğrenciler en fazla beş ders seçebilir. Ders seçimi aof.anadolu.edu.tr adresi Kayıt Otomasyonu bağlantısı Yaz Okulu linkinden yapılacaktır. Öğrenciler, ödeme yapmadığı sürece ders seçimi yapabilir. Ödeme yapıldıktan sonra ders seçiminin yeniden yapılması mümkün değildir.

YAZ OKULU KAYIT ÜCRETİ HANGİ BANKAYA YATIRILACAK?

Ders seçimi işlemini yapan öğrenciler 2019-2020 Öğretim Yılı Yaz Okulu Öğretim Gideri ödemelerini yukarıda belirtilen tarihler arasında; Kredi Kartı/Banka Kartıyla, Ziraat Bankası ATM’lerinden (kartlı veya kartsız), Mobil Bankacılık veya İnternet Bankacılığından gerçekleştirebilir. Yaz okulu kayıt tarihinin son günü olan 28 Temmuz 2020 tarihinde İnternet, ATM ve Mobil Bankacılığından saat 23:59’a kadar ödeme yapılabilecektir. Ancak, yaz okulu kayıt tarihinin son günü provizyon işlemleri nedeni ile kredi kartıyla ödeme yapılamayabilir. Öğrenciler ödeme yaptıktan sonra aldıkları belgenin, 2019-2020 Öğretim Yılı Yaz Okulu Öğretim Gideri ödemesine ait olup olmadığını mutlaka kontrol etmelidir. Sadece eski borcunu ödeyen, ancak 2019-2020 Öğretim Yılı Yaz Okulu ders seçimine göre belirlenen kayıt bedelini ödemeyen öğrencilerin yaz okulu kayıtları yapılmaz.

Haber devam ediyor
Haberin devamı

28 Temmuz 2020 tarihinden sonra mazeret kabul edilmeyecek ve yaz okulu kayıt işlemi yapılmayacaktır. Yaz okulu kayıt süresi kesinlikle uzatılmayacaktır. Belirtilen tarihler arasında her ne sebeple olursa olsun, Yaz Okulu Öğretim Gideri ödemesini yapmayan öğrenciler, 2019-2020 Öğretim Yılı Yaz Okulu kayıt hakkını kaybeder. Öğrencilerin yaz okulunun yapıldığı öğretim yılı bahar dönemindeki öğrencilik statüsü değişmez.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber