Apartman yöneticisini vurdu

Apartman yöneticisini vurdu

Samsun'da bir kadın kapısına gelerek "Eve kimin gelip gittiği belli değil" diyen apartman yöneticisini tabanca ile vurdu.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Samsun’da bir kadın, apartman yöneticisi şahsı tabancayla vurarak yaraladı. Olay, Atakum ilçesi Cumhuriyet Mahallesi’nde meydana geldi. Apartman yöneticisi olduğu öğrenilen Muhammet Atila ile apartmanda bulunan kiracı Döne Y. (24) arasında sözlü tartışma yaşandı. Apartman yöneticisi olan Muhammet Atila, genç kadının kapısını çalarak iddiaya göre, “Eve kimin gelip gittiği belli değil. Her gün farklı kişiler geliyor. Biz bu durumdan rahatsızız. Aidat da ödemiyorsunuz” diye ikaz etti.

Bunun üzerine sözlü tartışma büyüdü. Daha sonra evde bulunan tabancayı alan kadın, apartman yöneticisini sırtından vurdu. Kanlar içinde yere yığılan yönetici, olay yerine gelen ambulans ile özel bir hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Silahla yaralama olayını gerçekleştiren Döndü Y. ise suç aletiyle birlikte gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü. Olay anında evde bulunan bir kadın da gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.