hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Atakan Kayalar kimdir, kaç yaşında, nereli? Son dakika Atakan Kayalar haberleri…

  Atakan Kayalar kimdir, kaç yaşında, nereli Son dakika Atakan Kayalar haberleri…
  expand

  Küçük filozof Atakan Kayalar, felsefe bilgisi ile sosyal medyanın gündemine oturmuştu. CNN TÜRK ekranlarında hayatı ile ilgili bilgiler veren Atakan, farklı platformlarda yaptığı açıklamalarla adından yine söz ettirdi. Peki, Atakan Kayalar kimdir, kaç yaşında ve nereli?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Son dakika Atakan Kayalar haberleri sosyal medyada ‘minik filozof’ olarak adlandırılan Atakan’ın hayatıyla ilgili bilgileri vermeye devam ediyor.

  Son olarak CNN TÜRK canlı yayınında gündelik yaşamına ve felsefeye olan ilgisine ilişkin bilgiler veren Atakan, 5 ayda 250 kitap okuduğunu belirtmişti.

  ATAKAN KAYALAR KİMDİR?

  Felsefeye olan ilgisi 1 yıl önce başlayan Atakan Kayalar, henüz 10 yaşında olmasına rağmen birçok felsefe kitabını okuyarak kendisini bu alanda geliştirmeyi başardı. Mustafa Kemal Paşa Ortaokulu öğrencisi olan Atakan, sanat, bilim ve felsefe gibi konularla yakından ilgilendiğini belirtti. Minik filozofun Annesi Hülya Kayalar ve babası Altan Kayalar ile birlikte CNN TÜRK ekranında yaptığı açıklamalar şöyle...

  ATAKAN KAYALAR’DAN ALEYNA TİLKİ CEVABI

  Aleyna Tilki sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada Atakan’la tanışmak istediğini belirtmiş ve kendisinin de küçük yaşlarda Atakan gibi olduğunu dile getirmişti. Katıldığı bir programda rap müzik ve Aleyna Tilki dinlemediğini ifade eden Atakan cevabıyla Tilki’yi şaşırtmıştı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  ATAKAN’IN ENES BATUR VİDEOSU DA ORTAYA ÇIKTI

  3 yıl önce yüklenen videoda Atakan’ın “Enes Batur benim en büyük hayranımdır” diyerek açıklama yaptığı ortaya çıktı. Videonun devamında ise Atakan’ın “şaka yaptım onu çok severim” dediği görülüyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow