hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Bakan Bozdağ: Sağlık çalışanlarına şiddet konusunda adımlar atacağız

  Bakan Bozdağ: Sağlık çalışanlarına şiddet konusunda adımlar atacağız
  expand
  KAYNAK DHA

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile verimli istişare yaptıklarını belirterek, "Sağlık çalışanlarına karşı şiddet konusunda yeni adımlar atacağız" dedi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ı ziyaret etti. Ziyaretin ardından Bozdağ, Twitter'daki hesabından paylaşımda bulundu. Ziyarete ilişkin fotoğrafı da paylaşan Bozdağ, "Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca ile Adalet Bakanlığında verimli bir istişare yaptık. Tazminat talepleri karşısında hekimler de hakimler gibi korunacak. Sağlık çalışanlarına karşı şiddet konusunda yeni adımlar atacağız. Detayları yakında kamuoyuna açıklayacağız." dedi.

  Sağlık Bakanı Koca da Bakan Bozdağ'ın paylaşımını alıntılayarak, "Adalet Bakanımız Bekir Bozdağ'a gösterdikleri hassasiyet için teşekkür ederim. Uzun süredir üzerinde çalıştığımız sağlıkta şiddetin engellenmesi ve malpraktis davaları konusunda somut tutumları için şükranlarımı sunuyorum. Adaletin gerektirdiği sonuçlara birlikte ulaşacağız" mesajını paylaştı. 

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow