hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Depremzedeler neden 'Erdoğan' dedi? Bakan Kirişci CNN TÜRK'te: İnsanımız kendine yapılanları unutmadı

  { title }

  SONRAKİ VİDEO

  Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci ,CNN TÜRK'te açıklamalarda bulundu. Bakan Kirişci " Bugün Cumhurbaşkanımız Kahramanmaraş'ımızı şereflendirecek. Bu 6. ziyareti deprem sonrası. Bu geliş-gidişler vatandaş nezdinde olumlu değerlendiriliyor. Kahramanmaraş yüzde 71.88 ile ile hem deprem illeri arasında 1 numaralı şehir, sayın Cumhurbaşkanımıza vermiş olduğu destek doğrultusunda. Şehrimiz ile iftihar ediyoruz. Kahramanmaraş tüm zamanların en büyük desteğini verdi. İnsanımız kendine yapılanları unutmadı." dedi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi'nin açıklaması şu şekilde;

  Öncelikle Kahramanmaraş'tan sevgilerimizi sunuyoruz. Depremden 11 ilimiz zarar gördü. Kahramanmaraş'ta Seçim çalışmaları başarılı sürdürüldü. Bugün Cumhurbaşkanımız Kahramanmaraş'ımızı şereflendirecek. Bu 6. ziyareti deprem sonrası. Bu geliş-gidişler vatandaş nezdinde olumlu değerlendiriliyor. Kahramanmaraş yüzde 71.88 ile ile hem deprem illeri arasında 1 numaralı şehir sayın Cumhurbaşkanımıza vermiş olduğu destek doğrultusunda. Şehrimiz ile iftihar ediyoruz. Kahramanmaraş tüm zamanların en büyük desteğini verdi. İnsanımız kendine yapılanları unutmadı.

  Cumhurbaşkanımız balkon konuşmasını yaptığı zaman yine aynı tarzda açıklamalarda bulundu. Asıl olan YSK'nın açıklayacağı karardır denildi.

  Depremzedeler neden Erdoğan dedi Bakan Kirişci CNN TÜRKte: İnsanımız kendine yapılanları unutmadı

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  "MUHALEFET SONUÇLARI SİNDİREMEDİ"

  Muhalefet sonuçları sindiremedi. İlk andan itibaren ağızlarına geleni söylediler. Onların sosyal medyadaki paylaşımları, ilk andan itibaren bir hazımsızlığın olduğunu belirtmek lazım. Milletimiz daha büyük bir dersi inşallah sandıkta gösterecek.

  İbrahim Amca'mız var dedi ki, "Oğlum nasıl bir iş, adam diyor ki ben hesap uzmanıyım. Nasıl oluyor da 0.001 oyu olan 4 parti 30 vekil çıkarabiliyor. Nitelikli dolandırıcılık görüyorum" dedi. Şalvarlı bir İbrahim Amca. Anadolu insanının irfanıyla, bunlar küçümserler ama İbrahim emmi her şeyi özetliyor. Bu millet bunu hak etmiyor. 

  TEKİRDAĞ'DAKİ OLAY

  Bunların gerçek yüzleri göründü. Tekirdağ'daki olay üzücü, sözde sosyal demokratlar. Halka hakaret edecek kadar arsızlar.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow