hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Bakan Koca'dan 'Cizre Devlet Hastanesi' iddialarına cevap: Maksat, devletimizi güçsüz göstermektir

  Bakan Kocadan Cizre Devlet Hastanesi iddialarına cevap: Maksat, devletimizi güçsüz göstermektir
  expand

  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, bazı sosyal medya hesaplarından paylaşılan 'Cizre’deki hastaneye çok sayıda ambulansın giriş yapıldığı' iddialarının asılsız olduğunu açıkladı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bazı sosyal medya hesaplarından Cizre’deki hastaneye çok sayıda ambulansın giriş yapıldığına yönelik paylaşım yaptı. Dezenformasyonla Mücadele Merkezi tarafından asılsız olduğu bildirilen iddialar sonrası Bakan Koca da açıklama yaptı. Koca, "Bu maksat, devletimizi güçsüz göstermektir." dedi.

  "İDDİA SAHİPLERİ TERÖR ÖRGÜTÜNE SEMPATİ DUYANLARDIR"

  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Bazı sosyal medya hesapları üzerinden yayılmaya çalışılan 'Cizre Devlet Hastanesinin morguna çok sayıda ambulans giriş yaptığı için morg ve hastane sivillere kapatıldı' iddiası asılsızdır. Hastanemiz, hiçbir birimi kapatılmaksızın, vatandaşlarımıza sağlık hizmeti vermeye devam etmektedir. Sosyal medyadaki iddiaların maksadı açıktır. Bu maksat, devletimizi güçsüz göstermektir. İddiaların sahipleri, vatanına ve milletine bağlı olmak yerine terör örgütüne sempati duyanlardır" dedi. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow