Başkan Şahin: Kimse Samsun'dan büyük değil

Başkan Şahin: Kimse Samsun'dan büyük değil

Başkan Şahin: Kimse Samsun'dan büyük değil

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, "Nefislerimizi ve kendi istikballerimizi düşünerek Samsunumuza zarar verme hakkına hiçbirimiz sahip değiliz. Kimse Samsun’dan ve Samsunlulardan büyük değildir" dedi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Ziyni Şahin, açıklamalarda bulundu. 3 aylık belediye başkanlığı döneminde yanında olan herkese teşekkür eden Başkan Şahin, "Bizler 'Biz birlikte güçlüyüz' anlayışı ile hareket etmeyi doğru buluyoruz. Nefislerimizi ve kendi istikballerimizi düşünerek Samsunumuza zarar verme hakkına hiçbirimiz sahip değiliz. Kimse Samsun’dan ve Samsunlulardan büyük değildir. 3 aydır bu anlamda açıklamalar ve çalışmalar yapmaktayız. Çok şükür hemşerilerimde bunun karşılığını görüyoruz. Çok şükür siyasi irademiz, mülkü idare kademelerimiz, sivil toplum kuruluşlarımız, bürokratlarımız bu anlayışa sahiptir. Samsunumuz ve herkes bu birliktelikten kazançlı ve güçlü çıkacaktır. Sevgiyle hep birlikte yürüyor ve yol alıyoruz. Ben bu anlamda herkese çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Samsun'da doğalgaz patlaması

Samsunspor ile ilgili de konuşan Başkan Şahin, "Samsunspor şehrimizin takımı ve markasıdır. Sporu seven ve sahip çıkan insanlarımız var. Dünden bugüne Samsunsporumuza ve spora hizmet eden, destek veren ve gayret eden başkanlarımız, yöneticilerimiz oldu. Bende destek oluyorum. Olmaya da çalışacağım. Bunu da ortaya koyuyorum. Çünkü spor ülkemizde çok seviliyor. 8-9 yaşlarından itibaren yavrularımız ve gençlerimiz spor yapıyor. Bu çocuklarımızın enerjilerini sağlıklı kullanmalarında, bonzai ve madde bağımlılığı gibi kötü alışkanlıklardan uzak durmalarında sporun büyük bir katkısı vardır" şeklinde konuştu.