hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Baykar'dan dolandırıcılık uyarısı

  Baykardan dolandırıcılık uyarısı
  expand

  Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar ile röportaj yapmış gibi göstererek dolandırıcılık yapanlara karşı şirketten uyarı geldi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Baykar'dan sahte ilan ve haberlere karşı uyarı geldi. Resmi sosyal medyasından yapılan açıklamada "Halka açık bir şirket olmayan Baykar, hiçbir zaman yatırım teklifinde bulunmamaktadır" denildi.

  Baykar'dan yapılan açıklama şöyle:

  Yatırım Dolandırıcılığına Dikkat!

  Değerli Vatandaşlarımız,

  Son zamanlarda internet siteleri ve sosyal medya platformlarında, Baykar’a yatırım yaparak gelir elde edebileceğinize dair sahte ilanlar ve haber benzeri içerikler görülmektedir. Dolandırıcılığı amaçlayan bu tür ilan ve haberler tamamen gerçek dışıdır.

  Tanınmış gazetecilerin Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Selçuk Bayraktar ile röportaj yapmış gibi gösterilerek yapılan yatırım çağrılarına itibar etmemenizi önemle rica ederiz. Halka açık bir şirket olmayan Baykar, hiçbir zaman yatırım teklifinde bulunmamaktadır.

  Karşılaştığımız bu tür dolandırıcılık girişimlerine yönelik olarak hukuki süreçler başlatılmıştır ve bu faaliyetlerin sorumlularına karşı gerekli yasal işlemler titizlikle yürütülmektedir. Şüpheli durumları lütfen resmi kanallarımız aracılığıyla bize bildiriniz.

  Baykar olarak vatandaşlarımızın sahte ilan ve haberlere karşı dikkatli olmasını ve bu tür çağrılara itibar etmemesini önemle rica ederiz.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kamuoyuna saygılarımızla duyururuz.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow