hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Belli oldu mu? POMEM başvuruları 2023! 31. Dönem POMEM başvuru tarihleri ne zaman?

  Belli oldu mu POMEM başvuruları 2023 31. Dönem POMEM başvuru tarihleri ne zaman
  expand

  30. Dönem POMEM başvuruları geçtiğimiz aylarda alınmış ve sonuçların açıklanmasının ardından hak kazanan adaylar belli olmuştu. Peki, 31. Dönem POMEM başvuruları ne zaman başlayacak? POMEM başvuru tarihleri belli oldu mu?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  EGM bünyesinde polis olarak görev almak isteyen adaylar için süreç önümüzdeki günlerde başlayacak. Adaylar ilk etapta başvurularını gerçekleştirecekler ardından da yazılı sınav, sözlü sınav ve mülakata katılacaklar.

  30. Dönem POMEM alımları kapsamında, 01 - 19 Mayıs 2023 tarihleri arasında https://ais.pa.edu.tr/ adresi üzerinde başvurular yapılmıştı. Başvuruların sona ermesiyle birlikte POMEM alımlarında geçtiğimiz haftalarda mülakat sınavı yerleri ile sınav tarihleri belli olmuştu. 30. Dönem POMEM mülakat sonuçları da kısa süre önce açıklandı ve yeni dönem başvuruları için süreç beklenmeye başlandı.

  31. DÖNEM POMEM BAŞVURU TARİHLERİ NE ZAMAN?

  31. Dönem POMEM başvuruları ile ilgili henüz resmi bir açıklama gelmese de daha önceki başvuru tarihleri baz alındığında yıl sonuna doğru yeni dönemin başvurularının başlaması bekleniyor.

  BAŞVURULAR NASIL YAPILIYOR?

  Adaylar e-Devlet şifresi ile internet ortamında başvuru esnasında ilgili alanları doldurduktan sonra mutlaka başvuru sayfasının altında yer alan “ADAY BAŞVURUSUNU KAYDET” butonuna tıklayarak başvuru işlemini sonlandırıyorlar. İnternet ortamında başvurular belirtilen tarihler arasında gerçekleştiriliyor. Posta yolu ile veya başvuru tarihi geçtikten sonra yapılan başvurular kabul edilmiyor.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow