hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Bilal Uludağ kimdir? Adana Sarıçam Belediye Başkanı Uludağ’ın kızı vefat etti

  Bilal Uludağ kimdir Adana Sarıçam Belediye Başkanı Uludağ’ın kızı vefat etti
  expand

  Bir süredir kanser hastalığı ile mücadele eden MHP’li Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’ın 11 yaşındaki kızı hastanede verdiği yaşam mücadelesini kaybetti. Vefat haberi sonrası Uludağ’a çok sayıda başsağlığı mesajı iletildi. Peki, Bilal Uludağ kimdir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’ın kızı 11 yaşındaki Elif Su hayatını kaybetti. Vefat haberi sonrasında çok sayıda isim Başkan Uludağ’a taziye mesajlarını iletti.

  SARIÇAM BELEDİYE BAŞKANI’NIN ACI GÜNÜ

  Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’ın kızı Elif Su, bir ay önce kanser teşhisiyle Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedaviye alındı. Hastalığı 4’üncü evreye ulaşan Elif Su, doktorların tüm çabalarına rağmen tedaviye cevap veremedi. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen Elif Su, hayatını kaybetti.

  Bilal Uludağ kimdir Adana Sarıçam Belediye Başkanı Uludağ’ın kızı vefat etti

  BİLAL ULUDAĞ KİMDİR?

  Bilal Uludağ, 1970 yılında İmamoğlu Sayca Köyünde doğdu İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 1999 yılında kendi isteği ile çalıştığı hukuk bürosundan ayrılarak Uludağ Hukuk Bürosunu kurdu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  MHP Sofulu Beldesi Yönetim Kurulu Üyesi (2005 - 2008) olarak başladığı siyasal yaşamını daha sonra; MHP Sarıçam İlçesi Kurucu Üyesi (2008 - 2009), MHP Sarıçam İlçesi Yönetim Kurulu Üyesi ve 2`nci Başkanı (2009 - 2012), MHP Sarıçam İlçesi 2`nci Başkanı (2012 - 2013) olarak sürdürdü.

  Türkiye Bilişim Derneği (TBD), INTA (International Trademark Association), İş ve İnsan Kaynakları Enstitüsü Derneği, Gayrimenkul Hukuku Enstitüsü Derneği, Çukurova Hukukçular Derneği Üyesi olan Av. Bilal Uludağ, ulusal ve uluslararası olan bu kuruluşların çalışmalarına da düzenli olarak katkıda bulunuyor.

  Bilal Uludağ, evli ve iki çocuk babasıdır.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow