Bir kent bu görüntüleri konuşuyor! Saniye saniye çocuk kaçırma girişimi  

Bir kent bu görüntüleri konuşuyor! Saniye saniye çocuk kaçırma girişimi  

Bir kent bu görüntüleri konuşuyor Saniye saniye çocuk kaçırma girişimi
expand

Konya’da sabah saatlerinde kimliği belirsiz bir kişi okula gitmek için servis bekleyen 2 kız çocuğunu aracıyla kaçırma girişiminde bulundu. Olay saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı.

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

İddialara göre Konya'da sabah saatlerinde Bosna Sancak Mahallesi’nde akıllara durgunluk veren bir olay meydana geldi. Sabah okula gitmek için servis bekleyen 2 kız çocuğunun yanına beyaz renkli bir araç yaklaştı.

Arabanın kapısını ve bagajı açarak araçtan inen kimliği belirsiz kişi çocuklara ‘Servis arızalandı beni gönderdiler’ diyerek çocukları okula kendisinin götüreceğini söyledi. O sırada pencereden çocukların servise binip binmediğini kontrol eden ebeveynlerini fark etmeyen kimliği belirsiz kişi, çocuklar izin almak için yukarıya seslenince panikledi.

Kimliği belirsiz şahıs araçla servis aracı gelene kadar olay yerinde bekledi görüntüler apartmanın güvenlik kameralarına anbean yansıdı. Şüpheli şahıs servis aracının gelmesiyle saniyeler içerisinde ortadan kayboldu. 

Konya'da gerçekleşen bir çocuk kaçırma girişimi! Güpegündüz, "servis arızalandı beni gönderdiler" diyerek çocuğu almaya çalışıyor. Dikkat! pic.twitter.com/F1yYsuAlTv

Sıradaki Haberadv-arrow
Sıradaki Haberadv-arrow