Bülent Arınç, Melih Gökçek tweet'ini istifanın ardından kaldırdı

Bülent Arınç, Melih Gökçek tweet'ini istifanın ardından kaldırdı

Bülent Arınç, kavgalı olduğu Melih Gökçek hakkında geçtiğimiz günlerde yazdığı ve profiline sabitlediği "Koltuktan kalkmakta sıkıntı yaşıyorsa kesinlikle altını kirletmiştir" tweet'ini kaldırdı. Arınç tweet'i neden kaldırdığını da açıkladı.

Eski TBMM Başkanı Bülent Arınç, Ankara'da 23 yıldır sürdürdüğü belediye başkanlığından "Cumhurbaşkanı Erdoğan istedi, emir demiri keser" diyerek istifa eden Melih Gökçek hakkında yazdığı ve profiline sabitlediği "Koltuktan kalkmakta sıkıntı yaşıyorsa kesinlikle altını kirletmiştir” tweet'ini kaldırdı. Arınç bu değişikliğin sebebini de açıkladı.


Hurriyet.com.tr'nin haberine göre, Bülent Arınç, “Bir Hint Atasözünde denir ki: Eğer birileri oturduğu koltuktan kalkmakta sıkıntı yaşıyorsa kesinlikle altını kirletmiştir” ifadeleri ile Gökçek’in “yeniden aday olacak mısınız?” sorusuna verdiği yanıtlardan oluşan bir videoyu sosyal medya hesabında sabitlemişti.


Arınç’ın tweet'ini Melih Gökçek'in istifasının ardından kaldırdığı gözlendi.


Bülent Arınç, Melih Gökçek'le ilgili sabitlediği tweeti niye kaldırdığı sorusuna, "Koyarken niye koymuşsak, onun için de kaldırmışızdır" yanıtını verdi.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS