BÜYÜK ZAFER! Bayrak ve Atatürk resimli 30 Ağustos mesajları CNN TÜRK’te

BÜYÜK ZAFER! Bayrak ve Atatürk resimli 30 Ağustos mesajları CNN TÜRK’te

30 Ağustos mesajları, Türk tarihinin şanlı destanının yazıldığı büyük zaferin 97. yıl dönümünde en çok paylaşılanlar arasında yer alıyor. Milli coşkuyu sevdikleriyle birlikte yaşamak isteyenler WhatsApp, Instagram, Facebook ve Twitter’dan genellikle bayrak ve Atatürk resimli 30 Ağustos mesajlarını paylaşıyorlar. İşte, haberimizin detayında yer alan resimli 30 Ağustos mesajları…

30 Ağustos mesajları her yıl olduğu gibi şanslı zaferin yıl dönümünde günün en çok araştırılanları arasında yer alıyor. Doğu toplumları için bağımsızlık ümidinin yeniden doğduğu Türk tarihinin en büyük zaferlerinden beri olan 30 Ağustos zaferi, her yıl coşku içerisinde bayram olarak kutlanıyor. Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde Türk Milletinin olağanüstü koşullarda gerçekleştirdiği mücadele Türk tarihine altın harflerle yazıldı.

Türk milletinin İstiklalinin asla gölgelenmeyeceğinin bir kez daha dünyaya haykırıldığı Milli Mücadele’nin sonucunda elde edilen büyük zafer, toprakları işgal altında bulunan birçok doğu toplumuna da örnek oldu. Bu şan ve şeref dolu günde yaşadığı gururu, sevinci ve coşkuyu yakınlarına da aktarmak isteyenler WhatsApp, Instagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesabından sevinç ve coşkularını bayrak ve Atatürk resimli 30 Ağustos mesajlarını paylaşıyorlar.

RESİMLİ 30 AĞUSTOS MESAJLARI İÇİN TIKLAYIN

Yeni ve resimli 30 Ağustos mesajlarını haberimizde derledik. İstemeniz halinde paylaştığımız linke tıklayarak bayrak ve Atatürk resimli 30 Ağustos mesajlarına ulaşabilirsiniz. Linke tıkladığınızda ulaştığınız haberdeki resimleri indirip mesajlarını kopyalayarak size ait platformlardan paylaşabilirsiniz. İşte resimli ve dikkat çeken 30 Ağustos mesajları…

http://www.cnnturk.com/ekonomilt;phttp://www.cnnturk.com/ekonomigt;http://www.cnnturk.com/ekonomilt;iframe src="https://www.cnnturk.com/action/iplayer/5d67e5fb70380e235808ff6a?autoplay=false" width="650" height="366" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen="allowfullscreen"http://www.cnnturk.com/ekonomigt;http://www.cnnturk.com/ekonomilt;/iframehttp://www.cnnturk.com/ekonomigt;http://www.cnnturk.com/ekonomilt;br /http://www.cnnturk.com/ekonomigt;http://www.cnnturk.com/ekonomilt;br /http://www.cnnturk.com/ekonomigt;http://www.cnnturk.com/ekonomilt;/phttp://www.cnnturk.com/ekonomigt;

İşte, 30 Ağustos mesajları:

Kanlarıyla bayrağımıza rengini veren ve bu zaferi bizlere armağan eden tüm şehitlerimizi saygıyla anıyorum. Zafer Bayramı'nız kutlu olsun..

Milli Kurtuluş Savaşı'mızı tarihte eşi benzeri görülmemiş bir zaferle taçlandıran, her aşaması vatanseverlik ve kahramanlık destanlarıyla dolu 30 Ağustos Zaferi'nin yıldönümünü milletçe birlik ve beraberlik içerisinde, büyük bir gurur ve coşkuyla kutlamak dileğiyle.

Bu zafer, Türk milletini yok etmeye çalışan işgal güçlerinin haksızlıklarına, yoksulluğa ve tüm olumsuzluklara karşı aziz milletimizin Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde tüm dünyaya Türk milleti bağımsızdır ve bağımsız kalacaktır, ay yıldızlı bayrağımız milletimiz var oldukça gökyüzünde dalgalanacaktır diye haykırdığı, aziz milletimizin şanlı zaferidir

Süngülerle, silahlarla ve kanla kazandığımız askeri zaferlerden sonra, kültür, bilim, fen ve ekonomi alanlarında da zaferler kazanmaya devam edeceğiz. Şanlı 30 Ağustos Zafer Bayramınız Kutlu Olsun.

Bu zafer, vatan toprağı işgal altında bulunan bir milletin, yokluklara, rağmen azimle, inançla ve kararlılıkla toprağını nasıl müdafaa edebileceğini, büyük bedeller ödeyerek de olsa yedi düvele göstermiştir. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS