hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  ÇEYREK BİLETE NE KADAR ÇIKIYOR? Milli Piyango 2023 çeyrek bilete ne kadar veriyor?

  ÇEYREK BİLETE NE KADAR ÇIKIYOR Milli Piyango 2023 çeyrek bilete ne kadar veriyor
  expand

  Milli Piyango 2023 yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiyenin tamamının dağıtım garantili olması nedeniyle çeyrek bilete ilgili oldukça yoğundu. Peki, kafası karışanlar için çeyrek bilete ne kadar çıkıyor? Milli Piyango çeyrek bilete ne kadar ikramiye veriyor 2023?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Milli Piyango 2023 yılbaşı özel çekilişinde şansını çeyrek bilet ile denemek isteyen kişileri sevindiren haber geçtiğimiz günlerde paylaşılmıştı. Büyük ikramiyenin tamamının dağıtım garantili olmasının ardından çeyrek bileti olanlara da 200 milyon liraya varan ikramiye ödeme yapılabileceği öğrenildi. Peki, bu ne anlama geliyor? İşte detaylar…

  ÇEYREK BİLETE NE KADAR ÇIKIYOR?

  Normal şartlarda çeyrek bilet isabet eden ikramiye tutarının dörtte birini verir. Örnek olarak çeyrek biletine 100 bin TL isabet eden bir kişi 25 bin TL ikramiye almaya hak kazanır. Ancak bu yıl büyük ikramiyede tamamı dağıtım garantili olması nedeniyle çeyrek bilet sahiplerine de 200 milyon lira şansı doğdu. Eğer büyük ikramiye satılan 1 çeyrek bilete çıkarsa talihli 200 milyonun tamamını alacak. Eğer büyük ikramiye satılan 2 çeyrek bilete çıkarsa talihliler 100’er milyon TL alacaklar. Son olarak büyük ikramiye satılan 3 çeyrek bilete çıkarsa 200 milyon TL’lik büyük ikramiye 3’e bölünecek.

  MİLLİ PİYANGO SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

  ÇEYREK BİLETE NE KADAR ÇIKIYOR Milli Piyango 2023 çeyrek bilete ne kadar veriyor

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow