Cuma mesajları 2020 yazılı ve yeni… Anlamlı, en güzel resimli cuma mesajları

Cuma mesajları 2020 yazılı ve yeni… Anlamlı, en güzel resimli cuma mesajları

Resimli ve yazılı cuma mesajları 2020 yılına özel sözler her Cuma olduğu gibi 13 Mart 2020 Cuma günü de binlerce kişi tarafından paylaşılmaya devam ediyor. Yakınlarının ve İslam aleminin Cumasını tebrik etmek isteyenlerin tercihleri genellikle en güzel anlamlı Cuma mesajları oluyor. İşte herkesin paylaşabileceği yeni, en şık 2020 cuma mesajları…

Cuma mesajları yazılı veya resimli olarak sosyal medya kullanıcıları tarafından sıklıkla paylaşılmaya devam ediyor. En güzel cuma mesajı örnekleri, anlamlı sözler ve cuma tebrikleri her hafta olduğu gibi bu hafta da çeşitli dijital platformlar üzerinden gönderiliyor.


İşte herkesin kolaylıkla paylaşabileceği bazı cuma sözleri ve paylaşımlar için hazırlanmış olan o mesajlar…


ANLAMLI CUMA SÖZLERİ


Allah’ım dilimizden ve gönlümüzden adını eksik etme Bizlere senin sevdiklerinin arasında olmayı ve cemalini görebilmeyi nasip et. Hayırlı Cumalar…


Melekler daima duacınız olsun. Yüreğiniz ferah, ilhamınız bol olsun. Sevgili peygamberimiz, şefaatçimiz olsun. Cumamız mübarek olsun.


“Duaların geri çevrilmeyeceği bugünde rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın güzel Mevlam.”


RESİMLİ CUMA MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ…


Bu cuma mesajı benden sana dua ile gelsin. Senden tüm sevdiklerine dua ile gitsin. Hayırlı cumalar...


Öyle bir dua et ki günahın tövbenin büyüklüğünden ağIasın. Şeytandan yaradana sığın ki nefsin seni değil; sen nefsini yakasın. Hayırlı Cumalar…


Dua damlaları gönlünüze dolsun, dualarınız kabul cumanız hayır olsun. Selam ve dua ile...


Bu dünya fani sakın güvenme, giden gelmez, gelen durmaz, Allah sevgisi gönülden çıkmaz… Gönlünüz iman mekânınız cennet olsun, hayırlı Cumalar…


Günaydınlar, hayırlı cumalar. Ettiğiniz her dua derdinize deva, sağlığınıza şifa, gözünüze nur, gönlünüze huzur, ailenize ve sevdiklerinize huzur getirsin. Hayırlı cumalar dilerim.


CUMA SAATLERİ İÇİN TIKLAYINIZ…


Allah'ım! Dillere destan, yüreklere ferahlık olan merhametin ile günahlarımızı affeyle. Amin tüm Müslümanların cuması mübarek olsun. Hayırlı, bereketli, huzurlu ve sağlık dolu günler dilerim."


Her yerde haddini bilen, gönül aynasını silen, mahşerde beraat edip yüzü gülen kullarından eyle bizleri. Amin. Cumamız Mübarek Olsun.


Ömrümüzün hikayesini yazan en büyük ve en güzel yazıcı olan Rabbim, gönlünüzden geçen güzellikleri alnımıza kader diye yazsın. Amin, hayırlı cumalar dilerim.


CUMA NAMAZI KILINIŞI İÇİN TIKLAYINIZ…

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS