Cuma mesajları 30 Nisan | Resimli Cuma mesajı 2021, anlamlı, en güzel Cuma sözleri

Cuma mesajları 30 Nisan | Resimli Cuma mesajı 2021, anlamlı, en güzel Cuma sözleri

Cuma mesajları 30 Nisan | Resimli Cuma mesajı 2021, anlamlı, en güzel Cuma sözleri

Resimli cuma mesajları 30 Nisan 2021 Cuma günü de paylaşılmaya devam edecek. İslam aleminin cumasını tebrik etmek isteyenler Cuma mesajları paylaşımlarını yapacaklar. İşte en güzel, anlamlı cuma sözleri ve 2021 cuma mesajı…

Her hafta cuma günü yakınlarının cumasını tebrik eden kişiler 30 Nisan 2021 Cuma günü de anlamlı sözlerle paylaşımlarını yapacaklar. Cuma tebriki yapmak isteyenler hazırladıkları mesajları iletecekler. İşte en güzel mesajlar ve sözler…

23 Nisan 2021 Cuma günü anlamlı cuma mesajı paylaşımında bulunmak isteyen binlerce kişi "hayırlı cumalar" paylaşımlarını gerçekleştirecekler. İşte herkesin paylaşabileceği o mesajlara bazı örnekler...

CUMA MESAJLARI 2021: YAZILI, ANLAMLI, AYETLİ RESİMLİ CUMA MESAJI VE SÖZLERİ

Ramazan ayına sayılı günler kala sevap bereketinden tüm kardeşlerimin faydalanması duasıyla... Hayırlı cumalar... Cumamız mübarek olsun kardeşim.       

İslam gibi bir dinimiz, Hz. Muhammed (s.a.v) gibi bir peygamberimiz ve mübarek bir Cuma günümüz var. Allah(c.c) dostu, cennetlik kullardan olup dinimize şükredip iman edenlerden yap bizleri Yarabbi. Herkese Hayırlı Cumalar olsun.

Allah’ım dilimizden ve gönlümüzden adını eksik etme Bizlere senin sevdiklerinin arasında olmayı ve cemalini görebilmeyi nasip et. Hayırlı Cumalar…

"Allah’ım! Senden Seni sevmeyi, Seni sevenleri sevmeyi ve Senin sevgine ulaştıran ameli yapmayı isterim…" (Tirmizî, "De’avât", 73)

Ey nefsim! Şeytana yem olmak mı yoksa cennette gül olmak mı niyetin? Bırak yakamı secde edeyim. Sen huzura er, ben imanla öleyim. Rabbim hepimizi imanla ölen kullarından eylesin. Amin. Hayırlı nurlu cumalar.

Allah'ım! Seni zikretmek, nimetlerine şükretmek ve sana en güzel biçimde ibadet etmek konusunda bana yardım eyle. (İbn Huzeyme, Dua, 751)

"Ey Allah’ım! Ey Rabbimiz! Bize dünyada iyilik, güzellik ve nimet ver, ahirette de iyilik, güzellik ve nimet ver ve bizi ateş azabından koru." (Buhârî, "De’avat", 55) Hayırlı cumalar.

Rabbim bu mübarek gün hürmetine günahlarımızı af buyursun. Bizlere esenlik versin. Selam ve Du ile ... Hayırlı Cumalar.

Duâ Aşktır, Duâ Huzurdur, Duâ Umuttur. Hayırlı Huzurlu Umutlu Aşk Dolu Hayırlı Cumalar Olsun...

Sevaplar içinde Cuma günü ve gecesinde yapılandan daha kıymetlisi, günahlar içinde de, Cuma günü ve gecesinde işlenilenden daha kötüsü yoktur. Cuma günü, kuşlar, vahşi hayvanlar birbirine, "Selam size, bugün Cumadır" derler.