Cuma mesajları (SMS) İşte en güzel resimli Cuma mesajları – 26 Nisan

Cuma mesajları SMS yoluyla veya WhatsApp, Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya platformları üzerinden sevdiklerinin Cuma gününü tebrik etmek isteyenler en güzel resimli Cuma mesajlarını araştırıyor. Sizler için en etkileyici ve resimli Cuma mesajlarını derledik. İşte, en güzel resimli Cuma SMS mesajları…Cuma mesajları 26 Nisan 2019 yani bugün, inananlar tarafından en çok araştırılanlar listesinin başında yer alıyor. Ellerin semaya yükseldiği omuz omuza saf tutulup, alınların secdeye gittiği bu mübarek günde, tüm İslam dünyasında olduğu gibi Türkiye’de inanlar birbirilerinin Cumasını tebrik ediyor. Özellikle telefondan SMS yoluyla veya WhatsApp, Facebook ve Instagram gibi sosyal ağlar üzerinden paylaşım ve mesajlarla Cuma tebriğinde bulunmak isteyenler resimli Cuma mesajlarını araştırıyor. İşte en güzel resimli 26 Nisan Cuma mesajları…

Huzur ve güven içinde yenen kuru bir ekmek, endişe içinde yenen baldan daha tatlıdır.

Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. saadetler hepimizin olsun. ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun. Cumanız mübarek olsun.

Cuma günü, iyiliklerin hazinesidir ve güzel şeylerin menbaıdır.” Allah Cumanızı Kabul ve Mübarek Eylesin...

Rabbim sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, sen yalnızlığıma arkadaş olan ve tüm gönüllerin dert ortağısın. Beni benden uzağa at, senden uzağa atma. Cumanız mübarek olsun.

Cuma günü vefat eden müminlere şehit sevabı verilir ve kabir azabından korunur.” Cumamız Mübarek olsun inşallah.

Ey Rabbim, bize Cennetin kokusunu duyur ve onun nimetlerinden nasiplendir. Bize ateşin kokusunu duyurma. Amin, hayırlı cumalar dilerim.

Rabbim, sevginle dopdolu yüreklerle sana kavuşmayı ve sevdiklerimizle sonsuzlukta buluşmayı nasip eyle, amin. Hayırlı Cumalar.

Ey Rabbim! Evimizden bereketi, dilimizden duayı, kalbimizden senin ve Resulünün sevgisini eksik etme. Dualarımızı kabul, ömrümüzü nurlu kıl. Amin. Hayırlı Cumalar.

Güzellikler içinizi aydınlatsın, yüzünüzden ve yüreğinizden tebessüm eksilmesin. Rabbim, sevdiği kullarından eylesin sizleri ve tabi ki bizleri. Hayırlı cumalar dilerim.

Bizi dostlarına dost, düşmanlarına düşman olanlardan ve sabreden ve şükredenlerden eyle! İşinde sebat eden, nimetine şükreden, ibadetini güzel yapan, doğru konuşanlardan eyle Ya Rabbim. Amin. Hayırlı Cumalar dilerim.

'Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem.' Diyen Sevgilinin (S.A.V) ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile hayırlı cumalar dilerim.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS