hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Mardin mitingi canlı izle! AK Parti Mardin mitingi ne zaman, saat kaçta?

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Mardin mitingi canlı izle AK Parti Mardin mitingi ne zaman, saat kaçta
  expand

  Pazar günü AK Parti’nin Büyük İstanbul Mitingi’ni gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan pazartesi ise Kırklareli, Edirne ve Tekirdağ mitinglerini gerçekleştirdi. Dün Aydın ve Adana mitinglerinde önemli mesajlar veren Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün ise Batman ile Mardin mitinglerini yapacak. Peki, AK Parti Mardin mitingi ne zaman, saat kaçta? İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan Mardin mitingi canlı izleme adresi...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Pazar günü İstanbul’da rekor bir katılım ile miting düzenleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan pazartesi ise Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ mitinglerini gerçekleştirmişti. 14 Mayıs’a sayılı günler kala seçim çalışmalarını sürdüren Erdoğan bugün Mardin ve Batman'da seçmenlerle buluşacak. İşte bu mitinglerin saatleri…

  Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti Mardin mitingi ne zaman, saat kaçta?

  Cumhurbaşkanı Erdoğan ilk olarak saat 14:30’de Valili önünde Batman mitingini gerçekleştirecek. Ardından Mardin'e geçecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Meydanı'nda saat 17.30'da Mardin mitingini gerçekleştirecek.

  CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN MARDİN MİTİNGİ CANLI İZLE

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Mardin'de gerçekleştireceği miting CNN TÜRK ekranlarından canlı izlenebilecek. Miting aynı zamanda AK Parti'nin resmi Youtube hesabından da canlı olarak yayınlanacak.


  Canlı TV İzle - CNN Türk Canlı Yayını HD Kalitesinde Seyret

  Bakanların programları
  - Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İzmir'de BMC Fabrika gezisi ve Forbes Sevgi Yolu ziyaretinin ardından Göztepe Spor Kulübü Amatör Branşlar Yerleşkesi’nde sporcularla bir araya gelecek, ardından Eşrefpaşa bölgesinde esnafa ve Kadifekale’ye ziyarette bulunacak.
  - Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, saat 09.30'da Antalya'da GSTC 2023 Küresel Sürdürülebilir Turizm Konferansı açılış törenine katılacak.
  - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Rusya, İran ve Esed rejimi Dışişleri Bakanlarının katılımıyla Moskova'da düzenlenecek dörtlü toplantıya iştirak edecek.
  - Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Gazi Aileleri ile İstişare Toplantısı'na katılacak, Hekimoğlu Döküm Sanayi ile Forum Trabzon'a ziyaretler gerçekleştirecek, sağlık camiası temsilcileriyle buluşacak ve NTV'de canlı yayına katılacak.
  - Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Kahramanmaraş'ta arıcılara şeker desteği ile ilgili basın açıklaması yapacak, mahalle muhtarları ve sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle bir araya gelecek, teşkilat buluşması etkinliğine katılacak.
  - Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bursa'da Rumeli ve Balkan Dernekleri Buluşması'na, Kosova Cumhuriyeti Bölgesel Kalkınma Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Arasında İş Birliği Geliştirmeye Yönelik Protokol İmza Töreni'ne ve İznik Cumhur Buluşması'na katılacak, YHT şantiyesini ziyaret edecek ve basın açıklaması yapacak, ardından Yenişehir Cumhur Buluşmasına iştirak edecek.
  - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Eskişehir'de muhtarlar ve TÜRASAŞ sendikasıyla toplantı yapacak, Eskişehir-5000 İsim Tescil Töreni’ne katılacak, genç iş insanlarıyla buluşacak ve Muhacir Dernekleri Federasyonunu ziyaret edecek.
  - Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Mersin'de "Bilişim Kenti Mersin" programına katılacak.
  - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "En İyi Narkotik Polisi Anne" programına katılacak, Vatan Historia Alışveriş Merkezi'ni, Mısır Çarşısı önü esnafını, Karagümrükspor'u ziyaret edecek, Fatih Karagümrük ve Gaziosmanpaşa Yıldız Tabya mahalle buluşmalarına, Giresunlular buluşmasına ve Sarıyer'deki Karadenizliler Vakfı Trabzon buluşma programına iştirak edecek.
  - Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı ve AK Parti İstanbul milletvekili adayı Murat Kurum, Pendik'te "Erzincanlılar ile Kahvaltı" programına katılacak, Pendikspor'u, Çekmeköy Engelsiz Yaşam Merkezi'ni ziyaret edecek, otobüsle Çekmeköy ilçe turu yapacak, Farmasi fabrikasına ziyarette bulunacak, "Çekmeköy Erzurumlular" programına ve Üsküdar halk buluşmasına iştirak edecek.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow