hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Cumhurbaşkanı Erdoğan miting programı 11 Mayıs 2023: Ankara Pursaklar, Mamak, Sincan mitingi ne zaman, saat kaçta?

  Cumhurbaşkanı Erdoğan miting programı 11 Mayıs 2023: Ankara Pursaklar, Mamak, Sincan mitingi ne zaman, saat kaçta
  expand

  Cumhurbaşkanı Erdoğan miting programına 11 Mayıs’ta Ankara’da devam edecek. 4 farklı adreste konuşma gerçekleştirecek olan Erdoğan, Başkent’te seçmenlerle buluşacak. Peki, Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara Pursaklar, Mamak-Altındağ ve Sincan mitingi ne zaman, saat kaçta?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Seçime 3 gün kala liderler farklı bölgelerde seçmenlerle buluşmayı sürdürüyorlar. Cumhurbaşkanı Erdoğan da bugün Ankara’da 3 farklı noktada olacak. İşte 11 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanı Erdoğan miting programı…

  CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ANKARA PURSAKLAR, MAMAK-ALTINDAĞ VE SİNCAN MİTİNGİ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

  Erdoğan’ın bugün katılacağı programlar şu şekilde:

  12:00 HAK-İŞ Genel Kurulu (Hacı Bayram Veli Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi)

  13:30 Pursaklar Mitingi (Hicret Camii Meydanı)

  15:30 Mamak - Altındağ Mitingi (Özalp Cad. ve Karapürçek Cad. Birleşimi Hüseyingazi Son Durak)

  17:30 Sincan Mitingi (Atatürk Caddesi)

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ankara mitingleri CNN TÜRK ekranlarından canlı olarak izlenebilecek.


  Canlı TV İzle - CNN Türk Canlı Yayını HD Kalitesinde Seyret

  Bakanların programları

  - Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Azerbaycan Savunma Bakanı Orgeneral Zakir Hasanov, Konya'da Anadolu Kartalı 2023 Tatbikatı'nın 'Seçkin Gözlemci Günü' faaliyetlerini, Anadolu Kartalı Eğitim Merkezi'nden takip edecek.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  - İçişleri Bakanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı Süleyman Soylu, İstanbul'da Mardinliler Derneği'nde kahvaltıya katılacak, ASKON Genel Merkezi'ni ziyaret edecek, Zeytinburnu, Beyoğlu, Tophane ve Şişli'de programlara ve buluşmalara katılacak, Sivas Çınarlı Vakfı'na ziyarette bulunacak.

  - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya’da Adıyamanlılar ile buluşma programına, yazılımcı ve girişimciler ile buluşma programına katılacak, STK’lar ile toplantı yapacak, Kepez mahalle buluşmasına katılacak.

  - Ulaştırma ve Altyapı Bakanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Adil Karaismailoğlu, Trabzon'da basın toplantısı düzenleyecek, Şalpazarı, Beşikdüzü ve Düzköy'de programlara katılacak.

  - Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı Murat Kurum, Ümraniye'de Sivaslılar ile kahvaltıya, Gençlerle Scooter Yarışması'na, Esenler'de mitinge, İTO Aylık Meclis Toplantısı'na, Üsküdar'da taksiciler ile buluşmaya katılacak, Ataşehir'de iş adamları ile bir araya gelecek.

  - Tarım ve Orman Bakanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Vahit Kirişci, Kahramanmaraş'ta muhtarlar buluşmasına ve Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu programına katılacak.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  - Sanayi ve Teknoloji Bakanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Adayı Mustafa Varank, Bursa'da toptancı halini ziyaret edecek, Bursa Gençlik ve Kadın Buluşması'na katılacak, Demirtaş Meydanı'nı ziyaret edecek.

  - Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İzmir'de, 2023 yılında uluslararası organizasyonlarda madalya elde eden sporcularla ‘Şampiyonlar Buluşması’ programında bir araya gelecek, Balçova Manisalılar Buluşması'na, Karşıyaka Spor Tesisleri Programı'na, İlk Oyum Erdoğan’a İlk Oyum Ak Parti’ye Gençlik Buluşması'na katılacak.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow