hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Cumhurbaşkanı Erdoğan ve CHP lideri Özel telefonda bayramlaştı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP lideri Özgür Özel ile telefonda bayramlaştı. Özel, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile de telefonda bayramlaştı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile telefonda görüştü.

  Kurban Bayramı dolayısıyla yaptıkları telefon görüşmesinde bayramlaşan Erdoğan ve  Özel, birbirlerinin Babalar Günü'nü de kutladı.

  CNN TÜRK Muhabiri Arda Erdoğan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile gerçekleştirdiği telefon görüşmesinin ayrıntılarını paylaştı. Arda Erdoğan, şu bilgileri verdi:

  "İki lider karşılıklı olarak birbirlerinin hem bayramını hem de babalar gününü kutladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan telefon diplomasisine sabah Devlet Bahçeli başlamıştı. Ardından Erdoğan CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i aradı ve liderler birbirlerine bayram tebrikinde bulundu. Erdoğan'ın gün içinde diğer siyasi parti liderleri ile de telefon görüşmesi yapması bekleniyor. Bir önceki bayramda 7 genel başkan ile görüşme gerçekleştirmişti. Bugün o sayı şu saate kadar 2'ye ulaştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan dünya liderleri ile de görüşüyor."

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  ÖZEL-BAHÇELİ GÖRÜŞMESİ

  CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Kurban Bayramı dolayısıyla telefonda görüşme gerçekleştirdi.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow