hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Zonguldak'ta açıklamalar: Gabar'da günlük üretim 35 bin varil

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Zonguldak’taki Madenci Anıtı’nda düzenlenen mitingde konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan "Enerjide tam bağımsızlığı yakalamak en önemli hedefimizdir. Gabar'daki petrolün günlük üretimi müjdeye dikkat 35 bin varili geçti. 2024 sonunda 100 bin varile çıkmasını hedefliyoruz. Önümüzdeki dönemde hem petrol, hem maden hem doğal gazda yeni müjdeler vermeyi hedefliyoruz." dedi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İşte AK Parti'nin Zonguldak'ta ilçe belediye başkan adayları:

  ALAPLI - RECEP OCAK

  ÇAYCUMA - BÜNYAMİN BOSTANCI

  DEVREK - ÖZCAN ULUPINAR

  EREĞLİ - İBRAHİM SEZER

  GÖKÇEBEY - ERKAN SONER KODAMAN

  KİLİMLİ - KAMİL ALTUN

  KOZLU - ALİ BEKTAŞ 

  Cumhurbaşkanı Erdoğandan Zonguldakta açıklamalar: Gabarda günlük üretim 35 bin varil

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları:

  Sizleri muhabbetle selamlıyorum. Genciyle yaşlısıyla, kadını ve erkeğiyle tüm Zonguldaklı kardeşlerimizi hürmetle selamlıyorum. Görüyorum ki miting alanımız büyümüş, maşallah şehrimize de çok yakışmış. 

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Zonguldaklı kardeşlerimiz bizim yanımızda dağ gibi durduğu sürece Türkiye Yüzyılı'nın inşasını kimse engelleyemez. Hain FETÖ'cü, cani DEAŞ'lı, alçak PKK'lı bizi yıldıramaz.

  Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız. Bunu başardığımızda kimse bize zincir vuramaz, hedeflerimize ulaşmaktan bizi alıkoyamaz. Rabbim yol arkadaşlığımızı daim eyleyin. 

  Şehrimize en son 9 ay önce 20 Nisan tarihinde gelmiştim. Karadeniz doğal gazını devreye almanın gururunu yaşamıştık. Ücretsiz doğal gaz desteğimizi hala sürdürüyoruz. Nisan ayın 25 metreküplük miktarı ne yapıyoruz, faturalardan düşüyoruz. Bu uygulamayı Nisan 2024'e kadar devam ettiriyoruz. Sondaj çalışmalarımız devam ediyor. Her seçim döneminde gaz buluyor diyen çapsızlara kulak asmadan. Bulanlar ancak arayanlardır düsturuyla aramayı sürdürüyoruz.

  Cumhurbaşkanı Erdoğandan Zonguldakta açıklamalar: Gabarda günlük üretim 35 bin varil

  "GABAR'DA GÜNLÜK ÜRETİM 35 BİN VARİL"

  Enerjide tam bağımsızlığı yakalamak en önemli hedefimizdir. Gabar'daki petrolün günlük üretimi müjdeye dikkat 35 bin varili geçti. 2024 sonunda 100 bin varile çıkmasını hedefliyoruz. Önümüzdeki dönemde hem petrol, hem maden hem doğal gazda yeni müjdeler vermeyi hedefliyoruz.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bugün bu ilk mitingim. Nereden başlıyoruz Zonguldak'tan. Yarın yolumuza Tekirdağ'la devam edeceğiz. Zonguldak'a aşkla hizmet edecek belediye başkan adaylarımızı takdim edeceğim. 

  Seçim kazanmak uğruna devletin bakanlarını pazarlık konusu yapacak kadar ihtiraslarının kurbanı oldular. Bu kirli plana sizinle beraber geçit vermedik. İlk turda yüzde 52, ikinci turda yüzde 55 oy oranıyla Zonguldak milletin adamına çok güçlü bir şekilde sahip çıktı. Zonguldak halkına bize olan güvenleri ve vefaları için buradan teşekkürlerimizi iletiyorum. Sizin emanetinize asla gölge düşürmeyeceğiz. Gece gündüz koşturacağız. Bundan en küçük bir şüpheniz olmasın. Zonguldak milli dayanışmanın da sembol şehri. Bunu 6 Şubat'ta bir kez daha gördük. Zonguldaklı madencilerimiz var ya, sarı bereliler var ya, enkazların altındaki vatandaşları kurtarmak için seferber oldular. Madenci kardeşlerime milletim adına tekrar teşekkür ediyorum. Sağ olun, var olun. 

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Son bir haftadır deprem bölgesindeydim. Her depremzede kardeşlerimize yalnız olmadıklarını gösterdik. Asrın felaketinin üzerinden hamdolsun asrın birlikteliğiyle geliyoruz. Deprem bölgesini yeniden ayağa kaldırana kadar durmayacak, dinlenmeyeceğiz. Depremlerde, sellerde, maden kazalarında hayatını kaybedenleri rahmetle yad ediyorum.

  Bizim referansımız eserlerimizdir. Biz meydanlarda kurusıkı atıp göreve gelince bir daha oralara uğramayanlardan değiliz. Biz bu milletin efendisi değil, hizmetkarıyız. Biz bu millete hizmet için varız. 

  Onlar çok az iş ama bol bol şov ve reklam yaparlar. Biz icraatlerimizle, projelerimizle konuşuruz. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow