hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü personel alımı son başvuru tarihi!

  Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü personel alımı son başvuru tarihi
  expand

  Hazine ve Maliye Bakanlığı Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü personel alımı son gün ne zaman sorgulamaları başvuru yapacaklar tarafından merak ediliyor. Başvurular Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesi üzerinden online olarak alınacak. Peki, Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü işçi alımı başvuruları ne zaman bitiyor? İşte detaylar.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü 50 işçi alımı yapacağını duyurdu ve sürecin ayrıntılarını paylaştı. İşe alınacak işçiler, Türkiye İş Kurumunca (İŞKUR) bildirilen ve talep şartlarına uygun açık iş sayısının (ilan edilen kadro sayısı) 4 katı kadar asıl ve asıl sayı kadar da yedek aday arasından genel müdürlükçe gerçekleştirilecek sözlü (mülakat) sınav ile belirlenecek.

  50 İŞÇİ ALIMI KADRO VE KONTENJAN DAĞILIMI

  Müdürlüğün İstanbul'da bulunan iş yerlerinde istihdam edilmek amacıyla 2 ay deneme süreli, 2 hemşire, 6 matbaa, 7 baskıcı (plastik), 2 hadde işçisi, 1 dökümcü (metal), 1 metal pres makinesi operatörü, 3 makine bakım onarım teknisyeni, 16 temizlik görevlisi, 2 aşçı, 10 güvenlik görevlisi olmak üzere 50 kamu işçisi alınacak.

  PERSONEL ALIMI BAŞVURULARI NE ZAMAN BİTİYOR?

  Başvurular Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesi üzerinden online olarak 13.11.2023 – 17.11.2023 tarihleri arasında yapılacaktır. Bunun dışında şahsen, posta veya e-posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecek.

  DARPHANE VE DAMGA MATBAASI PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

  • Herhangi bir ortaöğretim, önlisans, lisans ve lisansüstü mezunu olup 5188 sayılı Kanun gereği silahlı özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak (Son başvuru tarihi itibariyle en az 6 (altı) ay geçerlik süresi olan)

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  • Görevin yapılmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı ile ilgili engeli bulunmamak, sağlık durumunu Sağlık Kurulu Raporu (Heyet) ile belgelemek.

  • Gece ve gündüz, iç ve dış mekanda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak, çalışmayı kabul etmek.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow