hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Dışişleri Bakanı Fidan'dan diplomasi trafiği

  { title }

  SONRAKİ VİDEO

  KAYNAKİHA

  Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile telefonda görüştü. Bakan Fidan, Lavrov'un ardından AB Komisyonu Başkan Yardımcısı Borrel ile görüştü.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Dışişleri Bakanı Fidan, Rus mevkidaşı Lavrov ile telefonda görüştü. Görüşmeye ilişkin, Dışişleri Bakanlığından tarafından yazılı açıklama yapıldı.

  LAVROV'DAN FİDAN'A TEBRİK

  Bakanlıktan yapılan açıklamada, "Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Rusya Federasyonu Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile bugün bir telefon görüşmesi gerçekleştirmiştir. Lavrov, Bakan Fidan'ı yeni görevi nedeniyle tebrik etmiştir" denildi. 

  FİADAN, AB KOMİSYONU BAŞKANI BORRELL'E GÖRÜŞTÜ

  Bakan Hakan Fidan, AB Komisyonu Başkan Yardımcısı/ Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Josep Borrell ile telefonda görüştü.

  Bakanlıktan yapılan açıklamada, "Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, AB Komisyonu Başkan Yardımcısı/ Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Josep Borrell ile bugün bir telefon görüşmesi gerçekleştirmiştir. Borrell, Bakan Fidan'ı yeni görevi nedeniyle tebrik etmiştir. Görüşmede ayrıca, Türkiye- AB ilişkileri ve bölgesel gelişmeler ele alınmıştır" denildi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow