hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Efkan Ala ve Mustafa Çalışkan da taziyeye geldi…

  Efkan Ala ve Mustafa Çalışkan da taziyeye geldi…
  expand

  Demirören Holding Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demirören'in vefatı nedeniyle Demirören Ailesi'ne taziye ziyaretleri sürüyor. Demirören ailesinin Kanlıca'da bulunan evine taziyeye gelenler arasında Eski İçişleri Bakanı AK Parti Milletvekili Efkan Ala da yer aldı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ziyaretin ardından açıklama yapan Ala "Sayın Demirören marka bir isim bıraktı. Hem Türkiye için hem kendi firması için çok kıymetli bir değerdi. Türkiye'de de markalara ne kadar ihtiyacımız olduğunu her geçen gün daha iyi anlıyoruz. Ailesine baş sağlığı diliyorum ve sabırlar diliyorum. Bu mirasın ne kadar önemli olduğunu, genç nesillerin de dikkatle takip etmesini temenni ediyorum" dedi.

  Ala'yı Demirören Medya Grubu Başkanı  Mehmet Soysal uğurladı.


  Efkan Ala: Erdoğan Demirören çok kıymetli bir değerdi

  İstanbul Emniyet Müdürü, Mustafa Çalışkan ziyaretinin ardından kısa bir açıklama yaparak, "Memlekete çok hizmeti olan özel bir insandı. Allah rahmet eylesin" dedi. Mustafa Çalışkan ve eşini Demirören Holding Yönetim Kurulu Üyesi Meltem Demirören Oktay, TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in eşi Revna Demirören ve Demirören Medya Grubu Başkanı Mehmet Soysal uğurladı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow