hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Efsane Cuma indirimleri başlıyor! İşte 2019 black friday indirim günü

  Efsane Cuma indirimleri başlıyor İşte 2019 black friday indirim günü
  expand

  Efsane Cuma indirimleri için geri sayım başladı. Black friday olarak da bilinen ve tüm dünyada indirim günü olarak kabul edilen tarih özellikle alışveriş tutkunları tarafından merakla araştırılıyor. İşte, 2019 black friday yani efsane Cuma indirim günü…

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  2019 black friday tarihi merakla bekleniyor. Özellikle alışveriş tutkunları black friday tarihini daha doğrusu 2019 efsane Cuma indirimlerinin ne zaman başlayacağını araştırıyor. Öte yandan efsane Cuma yani black friday’in tarihi ile ilgili detaylar da en çok araştırılanlar arasında yer alıyor. Peki, efsane Cuma indirimleri ne zaman başlıyor? İşte, merak edilen detaylar..

  2019 BLACK FRİDAY NE ZAMAN?

  Her yıl kasım ayının son cuması idrak edilen Black Friday 2019 yılında 29 Kasım’a denk geliyor. Yani 29 Kasım 2019 Cuma günü Kara Cuma indirimlerinin olacağını gün olacak.

  Öte yandan hepsiburada.com gibi bazı firmalar 21-22 Kasım tarihlerinde efsane Cuma kampanyasını başlattı.

  BLACK FRİDAY TARİHİ

  Bu alışveriş gününe tarihte ilk defa 1961 yılında gazetelerde Black Friday olarak bahsedilmiştir. O gün de, Philadelphia'da, alışverişten dolayı oluşan yoğun trafik ve zorluklar nedeniyle bu isim verilmiştir. Son yıllarda, bu gün, hem insanlar hem de mağazalar için olumlu şekilde karşılanmaktadır. Walmart gibi ünlü mağazalar her yıl, kapılarını müşterilerine daha erken açmaktadırlar ve işçilerin mesaisi daha yoğun geçmektedir.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow