hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Ek tercih tarihleri belli oldu! 2022 YKS ek tercihleri ne zaman? İşte ek yerleştirme kılavuzuna dair bilgiler... ÖSYM ais giriş!

  Ek tercih tarihleri belli oldu 2022 YKS ek tercihleri ne zaman İşte ek yerleştirme kılavuzuna dair bilgiler... ÖSYM ais giriş
  expand

  YKS 2022'de ek tercih dönemi başlıyor. Birçok kişi YKS ek tercih tarihlerini araştırıyor. ÖSYM'den konuyla ilgili açıklama geldi. Peki ama YKS EK tercih ne zaman yapılacak?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  ÖSYM'nin resmi sosyal medya hesaplarından YKS ek tercih tarihlerine dair bilgilendirme yapıldı. İşte 2022 YKS ek tercih kılavuzu yayınlandı mı sorusunun yanıtı...

  YKS ek tercih başvurusu nasıl yapılır?

  YKS ek tercih tarihleri belli oldu. YÖK, Twitter adresinde YKS ek tercih tarihleri ile ilgili paylaşım gerçekleştirdi. YÖK'ün paylaşımına göre YKS ek tercihleri 7-13 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
  YÖK, Twitter adresinde YKS ek tercih tarihleri ile ilgili paylaşım gerçekleştirdi. YÖK'ün paylaşımına göre YKS ek tercihleri 7-13 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Adaylar, YKS Ek Yerleştirme tercihlerini T.C. Kimlik numaraları ve şifreleri ile ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden veya ÖSYM Aday İşlemleri Mobil Uygulamasından bireysel olarak kendileri yapacaklar.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow