Emine Bulut kimdir? İşte Emine Bulut cinayetinde kan donduran detaylar

Emine Bulut kimdir? İşte Emine Bulut cinayetinde kan donduran detaylar

Emine Bulut ismi Twitter başta olmak üzere birçok sosyal paylaşım platformunda günün en çok konuşulan isimleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Peki, ölmeden önceki feryadı ile yürekleri dağlayan Emine Bulut kimdir? Neden Twitter’da TT oldu? İşte, Türkiye’yi ayağa kaldıran eski koca cinayeti...

Emine Bulut kimdir? Kırıkkale’de yaşanan ve tüm Türkiye’yi ayağa kaldıran eski koca dehşeti sonrası başta Twitter olmak üzere sosyal medya platformlarında Emine Bulut ismi en çok konuşulanlar arasında yer alıyor. Peki, Emine Bulut kimdir? İşte, feryadıyla tüm Türkiye’yi yasa boğan Emine Bulut ile ilgili detaylar…


Emine Bulut, Kırıkkale’de eski kocası tarafından kızlarının gözü önünde bıçaklandı. Kameralara yansıyan cinayet sırasında Emine Bulut’un bıçaklanmasının hemen ardından sarf ettiği “Ölmek istemiyorum” sözü ise yürekleri dağladı.


18 Ağustos'ta Menderes Caddesi'nde bir restaurantta eski eşi Fedai Baran ile bir araya gelen Emine Bulut'un yanında 10 yaşındaki kızı da vardı. Eski eşler arasında tartışma çıktı, Fedai Baran eski eşini gözü dönmüş bir şekilde defalarca bıçakladı. Kızının gözü önünde kanlar içinde kalan Emine Bulut'un "ölmek istemiyorum" feryadı yürekleri dağladı, talihsiz kız da "anne ne olur" ölme diyerek herkesi ağlattı.


İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri, yaralanan Emine Bulut ile olayın etkisiyle şoka giren kızı F.B.B.'yi ambulansla Yüksek İhtisas Hastanesi'ne kaldırdı. Tedaviye alınan Bulut, doktorların tüm çabasına rağmen hayatını kaybetti.


Yaşanan acı olay sonrası Emine Bulut ismi ise Twitter'da TT oldu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS