hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  En acı hatıra: Oğlunun kaza anını kaydetti!

  KAYNAKCNN TÜRK

  Antalya'da yaşayan Halil İbrahim Yurdunkulu, 11 yaşındaki oğlunu okula uğurlarken hatıra video çekmek için telefonun tuşuna bastı, ancak çekim sırasında oğlunun geçirdiği kazayı kaydetti. O panik anları kameralara yansıdı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yüzünde gülücüklerle, oğlunu okula uğurluyordu. O anları da kayıt altına almak istedi. Ancak o mutlu an kabusa döndü, oğlunun kaza anını kaydetti.

  En acı hatıra: Oğlunun kaza anını kaydetti

  Baba Yurdunkulu ''Son anda çıktığı için çocuk kaçabildiği kadar kaçtı ama vurdu yani. Okul bölgesi olduğu için de hız sınırları, hız limitleri, insanların yaya geçitlerine hiç yardımcı olmuyorlar, hiç dikkat etmiyorlar.'' dedi.

  Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde yaşayan Halil İbrahim Yurdunkulu, oğlu Kayra Ege Yurdunkulu'nu okula uğurlamak için cama çıktı.  O anları da telefonuyla kayıt altına alıyordu. Ancak oğlu karşıdan karşıya geçmeye çalışırken, oğluna otomobil çarptı, 11 yaşındaki çocuk havaya savrularak otomobilin önüne düştü.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  En acı hatıra: Oğlunun kaza anını kaydetti

   Yurdunkulu, ‘’Biri yol veriyor, biri yol vermemezlik yapıyor. O arada adam da bilmiyor, yani burada bir ikilem var yol versen haklısın, yol vermesen haklısın. Bunun bir yolu olması lazım.’’ dedi.

  Baba, kazayı görünce oğlunun yanına koştu. Neyse ki korkulan olmamıştı. Oğlunun kazayı küçük sıyrıklarla atlattığını gören aile derin bir oh çekti. 11 yaşındaki çocuk tedbir amaçlı hastanede bir gece geçirdi. Ardından taburcu edildi.

  En acı hatıra: Oğlunun kaza anını kaydetti

  Baba Yurdunkulu, ‘’Bir gün müşahede altında kaldı. Küçük sıyrıklarla atlattı. Çok şükür diyoruz. Anne baba olan anlar. Allah kimsenin göstermesin.’’ İfadelerini kullandı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow