Son Dakika

En güzel cuma mesajları 2021 | Kısa, yazılı, resimli, yeni cuma mesajı ve anlamlı cuma sözleri

A A

26.02.2021 - 13:00 Son Güncelleme:

2021 Cuma mesajları şubat ayının son cuma gününde de kısa, yazılı, resimli ve yeni olarak paylaşılmaya devam ediyor. Resimli cuma mesajları farklı dijital platformlar aracılığıyla paylaşılacak. İşte en güzel, anlamlı cuma sözleri ve “hayırlı cumalar” paylaşımı yapmak isteyenler için cuma mesajı örnekleri…

En güzel cuma mesajları 2021 | Kısa, yazılı, resimli, yeni cuma mesajı ve anlamlı cuma sözleri

Cuma mesajı her hafta olduğu gibi bu hafta da farklı platformlar aracılığıyla paylaşılacak. Yakınlarının cumasını tebrik etmek isteyen kişiler 26 Şubat 2021 Cuma günü hazırladıkları mesajları iletecekler. İşte paylaşımda bulunmak isteyen kişiler için bazı mesajlar…

CUMA MESAJLARI 2021: KISA, YAZILI, RESİMLİ, YENİ VE ANLAMLI CUMA SÖZLERİ

Rabbim, sevginle dopdolu yüreklerle sana kavuşmayı ve sevdiklerimizle sonsuzlukta buluşmayı nasip eyle, amin. Hayırlı Cumalar.

Cennet bahçelerinin gülleri yüzünüze, bülbüllerin nameleri dilinize, Allah'ın sevgisi gönlünüze ve bu güzel günün bereketi üzerinize olsun.

Bizi dostlarına dost, düşmanlarına düşman olanlardan ve sabreden ve şükredenlerden eyle! İşinde sebat eden, nimetine şükreden, ibadetini güzel yapan, doğru konuşanlardan eyle Ya Rabbim. Amin. Hayırlı Cumalar dilerim.

RESİMLİ CUMA MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ…

Rasûlullah (s.a.v) şöyle buyurdu: “Fakirleri kollayıp gözetiniz. Aranızdaki zayıflar sâyesinde Allah’dan yardım görüp ve rızıklandığınızdan şüpheniz olmasın.” (Ebû Dâvûd, Cihâd 70)

Kurumuş kütüğe bile nice çiçekler bahşeden Yüce Rabbim! Kuruyan yüreklerimizi de Rahmet yağmurlarınla yeşert. Hayırlı Cumalar.

Ey iman edenler! Cuma günü namaz için çağrı yapıldığı zaman, hemen Allah'ın zikrine koşun ve alışverişi bırakın. Eğer bilirseniz bu, sizin için daha hayırlıdır.(Cum'a, 62/9) Cumanız mübarek olsun.

Rabbim, sevginle dopdolu yüreklerle sana kavuşmayı ve sevdiklerimizle sonsuzlukta buluşmayı nasip eyle, amin. Hayırlı Cumalar.

Sağlığımız açısından zor günlerden geçtiğimiz bu süreçte tüm dünyaya ve İslam alemine Rabbimden sağlık dilerim. Cumamız mübarek olsun. Hayırlı cumalar...

"Temizlik imandandır" sözünü unutmadan virüs sürecinde tüm yakınlarımızı tatlı bir dille uyaralım. Cumanız mübarek olsun...

CUMA NAMAZI KILINIŞI İÇİN TIKLAYINIZ…

Mübarek günde yaradan herkesin duasını kabul etsin inşallah. Cumanız mübarek olsun... Cümleten hayırlı cumalar...

Ya Rabbim sen kıldığımız namazları kabul eyle. Amin. İslam alemine hayırlı cumalar diler, cumanızın huzur ve sıhhat içerisinde geçmesini temenni ederim.