hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  GSB personel alımı sonuçları açıklandı mı 2023? 2.etap GSB personel alımı sonuçları bekleniyor!

  GSB personel alımı sonuçları açıklandı mı 2023 2.etap GSB personel alımı sonuçları bekleniyor
  expand

  Gençlik ve Spor Bakanlığı 11 bin 455 personel alımının ilk etap başvuru sonuçları geçtiğimiz günlerde erişime açıldı. Geriye kalan 4501 kontenjan ile koruma ve güvenlik görevlisi, bakım onarım destek görevlisi alımı sonuçları bekleniyor. Değerlendirmeler tamamlandığında https://kariyerkapisi.cbiko.gov.tr/ ekranı üzerinden GSB personel alımı bakım onarım, koruma ve güvenlik görevlisi sonuçları öğrenilecek. Peki, GSB personel alımı sonuçları açıklandı mı 2023? İşte detaylar.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS puan sıralaması gözetilerek 11 bin 455 personel alınacağı duyurulmuştu. Personel alımlarının bir kısmı (büro, temizlik görevlisi ve psikolog) geçtiğimiz günlerde tamamlanmıştı. GSB koruma ve güvenlik görevlisi, bakım onarım destek görevlisi alımı sonuçlarının ise ne zaman açıklanacağı merak ediliyor.

  GSB PERSONEL ALIMI SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

  Gençlik ve Spor Bakanlığı 11 bin 455 sözleşmeli personel alımı sonuçları için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) sözleşmeli personel alımında ikinci etap sonuçları önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. Adaylar yerleştirme sonuçlarına ilişkin bilgilerini Kariyer Kapısı (isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) üzerinden görüntüleyebilecek.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow