hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hadi ipucu 14 Mart: Milla Jovovich'in Resident Evil’deki karakterinin adı nedir?

  Hadi ipucu 14 Mart: Milla Jovovichin Resident Evil’deki karakterinin adı nedir
  expand

  Hadi yarışması ipucu sorusu 14 Mart 2019 tarihinde sinema dünyası üzerinden geldi. Hadi Gamer yarışmasında Milla Jovovich'in Resident Evil’de canlandırdığı karakterin adını soracak olan sunucu bu sorunun yanıtını isteyecek. İşte günün Hadi ipucu sorusu ve 19:30’daki yarışmaya katılacaklardan istenecek olan o cevap…

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Milla Jovovich'in Resident Evil’de hayat verdiği karakter 14 Mart 2019 tarihli Hadi Gamer yarışmasında programa katılacak kişilere sorulacak. Bir soruyu kayıpsız atlatmak isteyen kişiler Hadi ipucu cevabı ile zor sayılabilecek bir soruyu kolaylıkla geçebilecek. İşte günün ipucu sorusu ve sorunun yanıtına ilişkin detaylar…

  Milla Jovovich 17 Aralık 1975 yılında dünyaya geldi. Sırp-Rus asıllı Amerikalı model, oyuncu, şarkıcı ve moda tasarımcısı olan isim dünyanın en çok kazanan top modeli unvanına sahip. Sonralardan bu unvan, modelliğe ara verip sinema kariyeri yapmak istediği için top model Gisele Bündchen'e geçmiştir. Ünlü oyuncusunun toplam servetinin 250 milyon dolar civarında olduğu iddia ediliyor.

  1988 yılında başladığı oyunculuk kariyerinde 40’ı aşkın projede yer alan başarılı isim Resident Evil’de de önemli bir karakteri canlandırmıştı.

  HADİ İPUCU SORUSU 14 MART

  Bilim kurgu türünde gerilim film serisi Resident Evil'ı izlediniz mi sevgili hadiciler? Peki, bu serinin baş rol oyuncusu Milla Jovovich'in oyun serisinde yer almadığını biliyor muydunuz? O karakterin adı neydi acaba?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  CEVABI

  Günün 19:30 Gamer yarışmasının ipucu sorununu yanıtı: Alice

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow