"Kardeşim Benim” filminde oyunculuk yapan şarkıcının adı nedir? Hadi İpucu 3 Ocak 2019

"Kardeşim Benim” filminde oyunculuk yapan şarkıcının adı nedir? Hadi İpucu 3 Ocak 2019

Kardeşim Benim” filminde oyunculuk yapan şarkıcının adı nedir? Hadi İpucu 3 Ocak 2019

Hadi'nin 3 Ocak 2019 ipucu sorusu belli oldu. Hadi'de saat 12:30'da sorulacak soru: "Kardeşim Benim” filminde oyunculuk yapan şarkıcının adı nedir?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Hadi yarışması, 3 Ocak 2019 tarihinde saat 12:30'da başlıyor. Bugünkü yarışmasının sorusu sinema üzerine olacak. Yarışma ödüllü olmayacağından ötürü, ödül yarışma içerisinde belli olacak. 12 soruya doğru cevap verenler ödülü aralarında paylaşacak.

Hadi ipucu sorusu 3 Ocak 2019: Kardeşim Benim” filminde oyunculuk yapan şarkıcının adı nedir? Hadi ipucu cevabı: Kardeşim Benim'in oyuncusu Murat Boz'dur.

Kardeşim Benim filmi

Kardeşim Benim'de, sakin ve gizemli bir karaktere sahip olan Hakan, 30 yaşında alternatif müzik yapan ünlü bir sanatçıdır. Magazinden uzak bir hayat sürmeye çalışsa da kardeşi Ozan ile olan küslükleri magazinin ilgisini çeker. Ozan ise 28 yaşında ünlü bir pop yıldızıdır. Abisinin aksine neşeli, esprili, konuşkan ve sosyal biridir. Araları yıllardır düzelmeyen iki kardeş uzun zamandır bir araya gelmemiş, hatta babalarının hastalığında dahi farklı zamanlarda ziyaretine gitmişlerdir. Bu soğukluğun nedeni ise çocukluk yıllarına kadar uzanmaktadır. 

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Annlerini küçük yaşta kaybeden iki kardeşin babaları Erkan düğün şarkılığı ile geçimini sağlamaktadır. Üçü kasaba kasaba düğünlerde dolaşmış, küçüklüklerini resmen göçebe bir şekilde sürdürmüşlerdir. Bu dönemde babası küçük kardeş Ozan’ın tüm sorumluluğunu, abisi Hakan'a devreder. Abi Hakan bu yüzden erken olgunlaşır. Ozan ise Hakan’ın içinde kalan çocukluğu doya doya yaşamıştır. Bu ikili durum abi kardeş ilişkisini zamanla zedeler...

Babalarının cenazesi iki kardeşi yıllar sonra bir araya getiren yegane şeydir. Her ikisi de son görevlerini yerine getirip bir an önce kendi hayatlarına geri dönmeyi planlarken, geride kalan vasiyet her şeyi değiştirecektir. Filmin başrollerde Murat Boz, Burak Özçivit, Aslı Enver yer alıyor.

 

 

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber