Hürriyet gazetesinde yeni yönetim belirlendi

Hürriyet gazetesinde yeni yönetim belirlendi

Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş. Yönetim Kurulu tarafından Mehmet Soysal Yürütme Komitesi Başkanı, Abdulvahap Munyar ise Yayın İşlerinden Sorumlu Üye olarak görevlendirildi.

Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş. tarafından Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) gönderilen bilgilendirmede Yönetim Kurulu kararı ile üst düzey yönetici değişikliği yapıldığı ifade edildi. 

Açıklamada 

"Yönetim Kurulumuz 17.05.2018 tarihinde (bugün);

Kurulumuzun 27.04.2018 tarih ve 2018/19 sayılı kararı ile belirlenen Yürütme Komitesi (İcra Kurulu) Başkanlığı'na seçilen Çağlar Göğüş'ün Yürütme Komitesi (İcra Kurulu) üyeliği ve Başkanlığı'ndan ayrılmasına, yerine Mehmet Soysal'ın Yürütme Komitesi (İcra Kurulu) Başkanı olarak atanmasına;

Kurulumuzun 27.04.2018 tarih ve 2018/19 sayılı kararı ile Yayın İşlerinden Sorumlu Üye olarak Yürütme Komitesi (İcra Kurulu) üyeliğine atanan Fikret Bila'nın Yürütme Komitesi (İcra Kurulu) üyeliğinden ayrılmasına, yerine Abdulvahap Munyar'ın Yayın İşlerinden Sorumlu Üye olarak atanmasına;

Kurulumuzun 27.04.2018 tarih ve 2018/19 sayılı kararı ile Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Üye olarak atanan Özgür Tokgöz Altun'un Yürütme Komitesi (İcra Kurulu) üyeliğinden ayrılmasına karar vermiştir."

denildi.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS