hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  İpek Akgül cinayetinde akılalmaz detay! 'Tetikçi' olarak tutulup cinayet sonrası öldürülmüş!

  KAYNAKCNN TÜRK

  Adana'da 19 yaşındaki İpek Akgül, tabancayla vurularak öldürülmüş, cenazesi ise bahçeye gömülmüştü... Cinayetteki sır perdesi aralandı. İpek Akgül'ün bir başkasını öldürmesi için tetikçi olarak tutulduğu, polise konuşmaması için de öldürüldüğü ortaya çıktı...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  TABANCAYLA VURULUP BAHÇEYE GÖMÜLDÜ

  Tabancayla öldürülmüş, bir bahçeye gömülmüştü... 19 yaşındaki İpek Akgül'ün ölümüne dair, yeni detaylar ortaya çıktı...

  İpek Akgül cinayetinde akılalmaz detay Tetikçi olarak tutulup cinayet sonrası öldürülmüş

  YAŞAR BULUT, İPEK AKGÜL'Ü ÖLDÜRDÜĞÜNÜ İTİRAF ETMİŞTİ

  Adana'da 14 Şubat günü 19 yaşındaki İpek Akgül, 20 yaşındaki Yaşar Bulut tarafından tabancayla öldürülüp, portakal bahçesine gömüldü. Katil zanlısı daha sonra polisi arayarak ihbarda bulundu, cinayeti işlediği ortaya çıkınca da gözaltına alındı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  TETİKÇİ OLARAK TUTULUP CİNAYET SONRASI ÖLDÜRÜLMÜŞ

  Cinayet için başlatılan çalışmada, İpek Akgül'ün öldürülmeden 3 gün önce sosyal medyadan tanıştığı bir kişiyi duş alırken 3 yerinden vurduğu ve kaçtığı öğrenildi. Ayrıca öldürülen İpek Akgül'ün o gece otomobilde tek olmadığı, otomobildekilerin eski sevgilisi Ahmet Albayrak ve arkadaşı Mehmet Görgün olduğu saptandı.

  TETİKÇİYİ ÖLDÜRDÜLER: 4 TUTUKLU

  Ekipler, Ahmet Albayrak ile Mehmet Görgün'ün, aralarında husumet olan kişiyi öldürtmek istediği, tetikçi olarak da İpek Akgül'ü tuttuklarını belirledi. Planlarının ortaya çıkacağından korkan şüphelilerinse Akgül'ü, "Seni saklayacağız" yalanıyla, Yaşar Bulut'a öldürttükleri öğrenildi.

  İpek Akgül cinayetinde akılalmaz detay Tetikçi olarak tutulup cinayet sonrası öldürülmüş

  Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Yaşar ile ağabeyi Aziz Bulut, Ahmet Albayrak ve Mehmet Görgün, çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow