hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  İstanbul'un 6 ilçesinde 24 saatlik su kesintisi!

  İstanbulun 6 ilçesinde 24 saatlik su kesintisi
  expand

  İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) tarafından yayınlanan duyuruyla birlikte İstanbul'un 6 ilçesinde su kesintisi yapılacağı açıklandı. İşte 29 Eylül İSKİ su kesintisi listesi...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  AVCILAR'DA 24 SAATLİK SU KESİNTİSİ

  Avcılar’daki 10 mahalleden 8’ine 24 saat su verilmeyeceğini açıkladı. Kesintinin Haramidere’deki su baskınlarının önüne geçmek amacıyla sürdürülen çalışmalar kapsamında isale hatlarının deplase edilmesinden kaynaklandığı belirtildi.

  İSKİ Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklama şöyle:

  “Haramidere’de su baskınlarının önüne geçmek amacıyla gerçekleştirilen dere ıslah çalışmaları kapsamında isale hatlarında deplase çalışması yapılacaktır. Bu sebeple Avcılar ilçesi; Mustafa Kemap Paşa, Firuzköy, Üniversite, Cihangir, Merkez, Ambarlı, Denizköşklerve Gümüşpala mahallelerinde 29 Eylül 2022 Perşembe 10.00 ila 30 Eylül 2022 Cuma 10.00 saatleri arasında su verilmeyecektir.”

  Büyükçekmece'de yaşanacak su kesintisinin saat 07.00'da başlayacağı ve 17.00'da bitmesi öngörülüyor. Kamiloba Mahallesi, Kumburgaz Mahallesi ve Celaliye Mahallesine su verilemeyecek.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Sancaktepe'de yaşanacak su kesintisinin saat 09.46'da başlayacağı ve 17.00'da bitmesi öngörülüyor. Osmangazi ve Eyüp Sultan Mahallelerine su verilemeyecek.

  Ümraniye'de yaşanacak su kesintisinin saat 10.00'da başlayacağı ve 16.00'da bitmesi öngörülüyor. Şerifali, Tatlısu ve Mehmet Akif Mahallelerine su verilemeyecek.

  Sarıyer'de yaşanacak su kesintisinin saat 10.18'da başlayacağı ve 15.00'da bitmesi öngörülüyor. Sarıyer Merkez, Çayırbaşı, Büyükdere, Kazım Karabekir ve Paşa Mahallelerine su verilemeyecek.

  Üsküdar'da yaşanacak su kesintisinin saat 10.16'da başlayacağı ve 12.00'da bitmesi öngörülüyor. Kısıklı Mahallesine su verilemeyecek.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow