hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  İttifak kurulacak mı? Özgür Özel’den İYİ Parti açıklaması

  İttifak kurulacak mı Özgür Özel’den İYİ Parti açıklaması
  expand
  KAYNAKİHA

  İYİ Parti’nin pazartesi günü görüşeceği yerel seçimlerdeki ittifak kararına ilişkin konuşan CHP Genel Başkanı Özgür Özel, "Alabilecekleri her iki karara da son derece saygılıyız ama ben sonucun olumlu yönde olmasını temenni ediyorum” ifadesini kullandı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  CHP lideri Özel, Antalya Havalimanı'nda gazetecilere açıklamada bulundu. İYİ Parti’nin pazartesi günü görüşeceği yerel seçimlerdeki ittifak kararını da değerlendiren Özel, çıkacak sonuca saygılı olduklarını fakat olumlu yönde bir karar çıkmasını temenni ettiğini belirtti.

  "ALACAKLARI HER KARARA SAYGILIYIZ"

  Özgür Özel, “Biz Sayın Akşener ile dünkü açıklamada ifade ettiğim gibi son derece sıcak son derece yapıcı bir görüşme gerçekleştirdik. Şimdi pazartesi günü iyi Parti'nin genel idari kurulunun konuyu değerlendirmesini alacakları kararı bekliyoruz. Alabilecekleri Her iki karara da son derece saygılıyız ama ben sonucun olumlu yönde olmasını temenni ediyorum. Bizim kampımıza gelince, biz üç gün boyunca hem ailelerimizle birlikte grubun birbiriyle paylaşmasını sağlamak istiyoruz. Bu gelenekseldir ama kongreye gündeminden dolayı yapamamıştık. Önümüzdeki bütçe takvimini yasama faaliyetlerini hem de yaklaşmakta olan yerel seçimleri ve o konuya ilişkin milletvekillerimizin görüşlerini alacağız. Milletvekillerimize çeşitli sunumlar yapılacak çeşitli eğitimler yapılacak tüm kamplarımızda olduğu gibi bu kampında grubumuza katkı sağlayacağına inanıyoruz” dedi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow