hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  İYİ Parti'den yeni anayasa mesajı

  KAYNAKCNN TÜRK

  İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu, partisinin grup toplantısında anayasa değişikliğine ilişkin konuştu. "Her türlü anayasa değişikliğinin karşısında duracağız" dedi. Dervişoğlu, Ankara Emniyeti’ndeki gizli tanık iddiaları ile gündeme gelen kumpas iddialarına dair de konuştu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu, yeni anayasa ile ilgili net konuştu. Destek vermeyeceklerini söyledi. “İYİ Parti’nin, Türkiye’nin gündemine dayatılan, yeni anayasa ile ilgili duruşu son derece açıktır; her türlü anayasa değişikliğinin karşısında duracağız.”

  İYİ Partiden yeni anayasa mesajı

  Dervişoğlu partisinin grup toplantısında verdi mesajlarını. Ankara Emniyeti'ndeki açığa alma kararları ve gizli tanık üzerinden ortaya atılan siyasilere dönük kumpas iddiaları ile ilgili de konuştu. “Emniyet içinde operasyonlar. Yargı içinde operasyonlar. Yüz kere, bin kere söyledik. Bir tehdit ve tehlike varsa, FETÖ ve PKK ile mücadelede devletimizin yanındayız.”

  İYİ Parti Genel Başkanı Dünya Çiftçiler Günü’nü de kutladı. “Yaşanan olaylar göstermiştir ki, güvenli gıdaya ulaşım artık bir milli güvenlik meselesidir. İYİ Parti iktidarında milli bir vazife olarak gördüğümüz çiftçilerin her alanda hak ettikleri karşılığı alacaklarının sözünü de veriyorum.”

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow