hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Bugün Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta? 22 Ağustos Kabine toplantısı kararları neler olacak?

  Bugün Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta 22 Ağustos Kabine toplantısı kararları neler olacak
  expand

  Ekonomiden, dış politikaya kadar birçok konu başlığı Kabine toplantısında ele alınacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleşecek toplantı sonrasında açıklamalar yapılacak. Peki, Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta? Kabine toplantısı gündem maddeleri neler?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yeni haftada siyasetin gündemi Kabine toplantısı olacak. Haftanın ilk gününde gerçekleşecek toplantıda önemli konular görüşülecek. İşte toplantının içeriğine ilişkin detaylar ve son bilgiler…

  KABİNE TOPLANTISI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

  TRT Haber’de yer alan bilgilere göre Cumhurbaşkanlığı Kabinesi 22 Ağustos 2022 Pazartesi günü toplanacak. Toplantının saat 15.00’te başlaması beklenirken toplantı sonrasında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarda bulunacak.

  Toplantı sonrasında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yapacağı açıklamalar CNN TÜRK canlı yayınında olacak.

  22 AĞUSTOS KABİNE TOPLANTISI GÜNDEM MADDELERİ NELER?

  Toplantıda iç ve dış politikaya ilişkin birçok gündem maddesi ele alınacak. Rusya ve Ukrayna liderleri ile yapılan görüşmelerin detayları, tahıl koridorundaki son durum, enflasyonla mücadele, Doğu Akdeniz’deki son gelişmeler, İsrail’le normalleşme süreci ve terörle mücadele ele alınacak konu başlıklarından bir bölümü olacak.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow