Kandil mesajı 2019… Resimli kandil mesajları kısa ve öz sözler

Kandil mesajı 2019… Resimli kandil mesajları kısa  ve öz sözler

Resimli kandil mesajı 8 Kasım 2019 Mevlid Kandili’nde sevdiklerinin kandilini kutlamak isteyen kişiler tarafından kullanılıyor. Her yıl Rebiülevvel ayı içerisinde idrak edilen Mevlid Kandili kapsamında binlerce Müslüman kandil mesajları paylaşımı yapacak. İşte sosyal medyada ve ditijal platformlarda paylaşılabilecek bazı Mevlid Kandili mesajları…

Kısa ve öz kandil mesajları 8 Kasım’da idrak edilen Mevlid Kandili kapsamında yakınlarının kandilini tebrik etmek isteyenlerin tercihi oluyor.

WhatsApp, Facebook ve Instagram gibi sosyal medya ve toplu iletişim ağlarında binlerce kişi tarafından paylaşılan Mevlid Kandili mesajları dönem dönem resimli olarak da tercih edilebiliyor. İşte herkesin rahatlıkla paylaşabileceği anlamlı kandil mesajları örnekleri…

MEVLİD KANDİLİ MESAJLARI 2019

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan mübarek Cuma gününüz ve Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Mevlid Kandiliniz ve Cumanız mübarek olsun.

Mevlid Kandili Hürmetine Herkesin gönlünde ki dualar kabul olsun salat ve selam Şanlı Efendimize olsun. Mevlid Kandilimiz mübarek olsun ... Hoşgeldin Ey Şanlı Nebi.

Mevlid Kandili Hürmetine Herkesin gönlünde ki dualar kabul olsun salat ve selam Şanlı Efendimize olsun.

RESİMLİ KANDİL MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ…

İlahi Esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, Kandilinizi Kutlarım.

Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu, Cumanız mübarek olsun

Size karanfilin sadakatini, sümbülün bağlılığını, menekşenin tevazusunu, lalenin gururunu, leyleğin saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Mevlit kandiliniz mübarek olsun.

Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle kandilin ve Cuma'n mübarek olsun.

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri oksadığı anin bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi ve mübarek Cuma gününüzü kutlarım.

“Alemlere rahmet olarak gönderilen” Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (sav)’in yeryüzünü şereflendirdiği gün olan Mevlid Kandilimiz Mübârek Olsun Tüm İslam aleminin Mevlid Kandili’ni tebrik eder, hayırlara vesile olmasını dilerim.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS