hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Kırkpınar güreşleri hangi kanalda, saat kaçta? 2021 Kırkpınar Yağlı Güreşleri canlı izleme bilgileri DMAX!

  Kırkpınar güreşleri hangi kanalda, saat kaçta 2021 Kırkpınar Yağlı Güreşleri canlı izleme bilgileri DMAX
  expand

  Bu yıl 660. kez gerçekleştirilen tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri, ağasını belirleyecek. Kırkpınar Yağlı Güreşleri'ni canlı olarak izlemek isteyenler canlı yayın bilgilerini sorgulamaya başladı. Kırkpınar Yağlı Güreşleri programı canlı yayın ile takip edilebilecek. Peki, Kırkpınar güreşleri ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? İşte, 2021 Kırkpınar güreşleri DMAX canlı yayın detayları ile ilgili bilgiler..

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kırkpınar Yağlı Güreşleri ilk gün 3 turda gerçekleşecek. Çekişmeli görüntüleri ekrana getirecek olan Kırkpınar yağlı güreşleri, canlı yayın ile izleyiciler tarafından ilgiyle takip edilecek. Final güreşlerinin ardından başpehlivanın belli olacağı Kırkpınar'da, çeyrek final ve yarı final sonrası final etabı gerçekleşecek.

  KIRKPINAR GÜREŞLERİ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

  Kırkpınar Yağlı Güreşleri müsabakalarının açılış müsameresi 9 Temmuz Cuma günü 18.30 itibariyle DMAX kanalından canlı izlenebilecek.

  10 Temmuz Cumartesi günü ise 12.30'da 1. Tur başlayacak ve 2 ve 3. Tur ise 15.00, 17.00 saatlerinde devam edecek.

  11 Temmuz Pazar Günü, güreşler 09.00'da başlayacak. Saat 13.30'da Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim Kreş ve Gündüz Bakımevinin Açılış Töreni gerçekleştirilecek. Saat 15.00'te ise 2022 yılı 661. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri, Ağalık Koç Satış İhalesi yapılacak. Saat 17.30'da ise 660. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerinin Başpehlivanlık Güreşi gerçekleştirilecek. Program saat 18.30'da 660. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri, ödül töreni ile son bulacak.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow