hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Korku dolu dakikalar! Lokantanın içine yıldırım düştü

  Korku dolu dakikalar Lokantanın içine yıldırım düştü
  expand
  KAYNAK DHA

  İstanbul'da etkisini gösteren gök gürültülü sağanak yağış, Tuzla'da büyük bir paniğe sebep oldu. Bir lokantanın içine yıldırım düşmesi sonucu çalışanlar ne yapacağını şaşırdı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Öğleden sonra etkili olan sağanak yağışla birlikte Tuzla'da bir lokantanın içine yıldırım düştü. Dükkanın içine yıldırımın düştüğü anlar güvenlik kamerasına anbean yansıdı. Ustalar arasında paniğe neden olurken o anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

  Korku dolu dakikalar Lokantanın içine yıldırım düştü

  YILDIRIM HAMUR YOĞURMA MAKİNASINA İSABET ETTİ

  Olay bugün saat 16.20'de Tuzla Aydıntepe Mahallesi Harmandalı Sokak'ta bulunan bir lokantada meydana geldi. Lokantada çalışan ustalar Çetin Dalhançer ve Halit Özdemir müşterilerin siparişlerini yetiştirmek için hamur hazırlarken dükkanın içine yıldırım düştü. Hamur yoğurma makinesine isabet eden ufak çaplı yıldırım, ustalar arasında paniğe neden olurken o anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  O ANLAR SANİYE SANİYE KAMERADA

  Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde lokantada çalışan ustaların pide hamurunu hazırladığı sırada dükkanın içine yıldırım isabet ettiği ve çalışanların panikle kaçtığı anlar yer alıyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow