Lise öğrencisi vahşice öldürüldü!

Lise öğrencisi vahşice öldürüldü!

Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde, ormanlık alanda genç bir kadın cesedi bulundu. Polis tanınmaz haldeki cesedin üzerindeki pantolondan yola çıkarak cesedin 18 yaşındaki Fatma Nur Karaoğlan'a ait olduğunu, öldüren kişinin ise 17 yaşındaki O.A. olduğunu tespit etti.

Türkoğlu ilçesinde ormanlık alandaki su kanalında dün öğleden sonra çevredekiler tarafından tanınmaz halde kadın cesedi bulundu. İhbar üzerine olay yerine gelen polisin yaptığı incelemede cesedin genç bir kadına ait olduğu ve kafasına vurulan sert cisimle öldürüldüğü belirlendi.

Katilleri cep telefonu sinyali ele verdi

Cinayeti sosyal medya fotoğrafı aydınlattı

Polis, üzerinden kimlik çıkmayan cesedin kime ait olduğunu belirlemek için özel ekip kurdu. Cinayet Büro Amirliği'ne bağlı dedektiflerden oluşan ekip, son günlerdeki 'kayıp' başvurularını ve kayıpların sosyal medya hesaplarını incelemeye aldı. Ekip, 8 Ekim'de Türkoğlu ilçesinde, evinden ayrılan ve bir daha haber alınamayan lise öğrencisi Fatma Nur Karaoğlan'ın sosyal medyada paylaştığı fotoğrafta giydiği pantolonun, cesedin üzerindeki pantolonla aynı olduğunu belirledi. DHA'nın haberine göre; ailesine yaptırılan teşhisin ardından cesedin Karaoğlan'a ait olduğu tespit edildi.

Tartıştığı annesini av tüfeği ile öldürdü

Katil zanlısı cinayeti itiraf etti

Özel ekip, Karaoğlan´ın katilini bulmak için genç kızla en son görüşen kişiler ve arkadaşlarının ifadesini aldı. Emniyet'te verdiği çelişkili ifadeler nedeniyle çapraz sorguya alınan lise öğrencisi O.A. suçunu itiraf etti.

O.A. ifadesinde, genç kızla zaman zaman görüştüğünü ve bir ay önce mesire alanının yanındaki ormanlık alanda buluştuklarını, aralarında tartışma çıktığını, bunun üzerine Fatma Nur Karaoğlan'ı başına kaya parçasıyla vurarak öldürdüğünü söyledi. Sorgusunun ardından adliyeye sevk edilen O.A. tutuklandı.

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS