Son Dakika

Lokantalar açılıyor mu 2021? Kafe ve restoran ne zaman açılacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!

A A

18.02.2021 - 11:22 Son Güncelleme:

Kabine Toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yapacağı açıklamalar merak ediliyor. Birçok vatandaşın gözü kafe, lokanta, restaurantlar ne zaman açılacak sorusunun yanıtına çevrildi. Kafe, lokanta ve restoranların açılış tarihi Kabine Toplantısı (Bakanlar Kurulu Toplantısı) ana gündemini oluşturuyor. Binlerce işletmeci lokantaların, kafelerin restoranların çalışma saatleri konusunda bilgi sahibi olmak istiyor. Kafeler, lokantalar, restoranlar, kahvehaneler açılacak mı sorusunun yanıtı herkes tarafından araştırılıyor. Kabine Toplantısı sonrası yapılacak son dakika açıklamaları tüm Türkiye'nin gündemini oluşturuyor. Kafeler, lokantalar ve restoranlar yeniden açılacak mı, ne zaman açılacak sorusunun yanıtı merak ediliyor.

Lokantalar açılıyor mu 2021? Kafe ve restoran ne zaman açılacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!

Gelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki toplantı, saat 16.05'te başladı. Kabine Toplantısı sona erdi, Cumhurbaşkanı Erdoğan Ulusa Sesleniş Konuşması yaptı.

Lokantalar, kafeler, restoranlar ne zaman açılacak?

Lokanta, kafe ve restoranların son durumu ile ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Restoran, kafe, kıraathane ve benzeri esnafımızı rahatlatacak adımların yol haritası önümüzdeki günlerde açıklanacaktır." dedi.