Son Dakika

Milli Piyango 19 Eylül sonuç sorgulama sayfası: millipiyangoonlie

A A

19.09.2020 - 11:48 Son Güncelleme:

Milli Piyango 19 Eylül çekiliş sonuçları, talihliler ve çekilişe katılan şans oyunu tutkunları tarafından heyecanla bekleniyor. 3 milyon liralık büyük ikramiyenin hangi talihli rakamlara isabet ettiği Milli Piyango’nun resmi internet sitesi “millipiyangoonline.com” üzerinden takip edilebilecek. İşte, 19 Eylül Milli Piyango sonuç sorgulama sayfası…

Milli Piyango 19 Eylül sonuç sorgulama sayfası: millipiyangoonlie

Milli Piyango tarafından her ayın 9, 19 ve 29’unda Milli Piyango büyük çekilişi yapılıyor. Bu ayın 19’unda yani bugün yapılan çekiliş ise “Safranbolu Evleri”ne özel olarak yapılıyor.

3 Milyon lira büyük ikramiyenin sahibini bulacağı Milli Piyango çekilişi saat 15.30’da başlayacak. Milli Piyango’nun resmi internet sitesi “millipiyangoonline.com” ve Milli Piyango YouTube kanalı üzerinden büyük çekiliş canlı olarak izlenebilecek. Saat 17.30’da ise amorti çekilişi yapılacak. 17.30’daki çekilişin tamamlanmasının ardından sonuçlara millipiyangoonlien.com’dan ulaşılabilecek.

SONUÇ SORGULAMA İÇİN TIKLAYIN

MİLLİ PİYANGO BİLETİ NASIL ALINIR?

Önceden basılmış olan Milli Piyango biletlerini satın alarak ikramiye elde edebileceğin Milli Piyango, tamamen şans üzerine kurulmuştur. Her bir biletin üzerinde 0 ile 9 arasındaki rakamların sıralı yazılması ile oluşmuş bir sıralı numara vardır.

Tam, yarım veya çeyrek bilet satın alarak eğlenceye dahil olabilir; aldığın biletin türüne göre ikramiye kazanabilirsin!

Milli Piyango biletini www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış bayilerinden satın alabilirsin.