hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Milli Savunma Bakanlığı (MSB) sözleşmeli personel alımı sınav başvuru tarihleri ne zaman?

  Milli Savunma Bakanlığı (MSB) sözleşmeli personel alımı sınav başvuru tarihleri ne zaman
  expand

  Milli Savunma Bakanlığı Muhabere ve Bilgi Sistem Daire Başkanlığında (ANKARA) istihdam edilmek üzere Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacağını duyurdu. Bu açıklama sonrasında sınav başvuru tarihleri merak edilmeye başladı. Peki, Milli Savunma Bakanlığı sözleşmeli personel alımı sınav başvuru tarihi ne zaman? İşte detaylar..

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Millî Savunma Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim Personeli Sınav Duyurusu yayımlandı. Yapılan açıklamada; "Millî Savunma Bakanlığı Muhabere ve Bilgi Sistem Daire Başkanlığında (ANKARA) istihdam edilmek üzere, 31/12/2008 tarih ve 27097 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Kamu Kurum ve

  Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik”in 8’inci maddesi uyarınca, Millî Savunma Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek sözlü sınav başarı sırasına göre toplam 56 (ellialtı) Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacaktır" denildi.

  MSB SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI SINAV BAŞVURU TARİHİ

  Adaylar başvurularını 28 Mart - 11 Nisan 2022 (Saat 23:59’a kadar) tarihleri arasında yapacaktır.

  b) Adaylar başvuru için istenen belgeleri 11 Nisan 2022 tarihine kadar Millî Savunma Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Personel Temin Daire Başkanlığı Cebeci/ANKARA adresine elden veya posta yoluyla ulaştıracaklardır. Belirtilen tarihler arasında istenilen evrakları göndermeyen veya eksik gönderen adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. (11 Nisan 2022 tarihinde postaya verilen evraklar hariç.)

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  c) Posta yolu ile gönderilen evrakların tarafımıza ulaşması sırasında oluşabilecek zarar, kayıp ve gecikmelerden Millî Savunma Bakanlığı sorumlu olmayacaktır.

  ç) Adaylar sözleşmeli bilişim personeli pozisyonlarından birden fazlasını seçebilirler. Bir aday en fazla 3 (üç) pozisyona başvurabilir. Birden fazla seçim yapan adayların seçim sırası belirtmeleri gerekmektedir. Tercih yapmayan ya da seçimi belli olmayan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

  MSB sözleşmeli personel alımı şartları ve tüm detaylar için tıklayın!

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow