hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Nükleer Düzenleme Kurumu uzman yardımcısı alımı ne zaman? Nükleer Düzenleme Kurumu başvuru tarihleri ve şartları 2023!

  Nükleer Düzenleme Kurumu uzman yardımcısı alımı ne zaman Nükleer Düzenleme Kurumu başvuru tarihleri ve şartları 2023
  expand

  Nükleer Düzenleme Kurumu (NDK), merkez teşkilatında istihdam edilmek üzere 27 uzman yardımcısı alacak. Kurumun, konuya ilişkin ilanı Resmi Gazete'de yayımlandı. Peki, Nükleer Düzenleme Kurumu uzman yardımcısı alımı ne zaman? İşte Nükleer Düzenleme Kurumu başvuru tarihleri ve şartları 2023...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Nükleer Düzenleme Kurumu, çevre mühendisliği bölümünden 1, endüstri mühendisliği bölümünden 2, fizik bölümü 6, fizik mühendisliği bölümünden 6, kimya mühendisliği bölümünden 1, nükleer enerji mühendisliği bölümünden 7, siyaset bilimi ve kamu yönetimi, kamu yönetimi, iktisat, işletme, insan kaynakları yönetimi, çalışma ekonomisi ve endüstri İlişkileri bölümlerinden herhangi birinden 2 ve uluslararası ilişkiler, siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler, küresel siyaset ve uluslararası ilişkiler bölümlerinin herhangi birinden 2 kişi olmak üzere toplam 27 kişiyi işe alacak.

  Öte yandan NDK, merkez teşkilatında görevlendirmek üzere 3 mühendis, 1 avukat, 1 mütercim, 10 veri hazırlama ve kontrol işletmeni, 1 teknisyen olmak üzere toplam 16 kişiyi de işe almak için 30 Ekim-03 Kasım tarihlerinde sözlü sınav yapacak.

  NÜKLEER DÜZENLEME KURUMU UZMAN YARDIMCISI ALIMI NE ZAMAN?

  Nükleer Düzenleme Kurumu 27 uzman yardımcısı alımı için adaylar, sınav başvurularını 25 Eylül Pazartesi günü saat 14.00'ten itibaren yapabilecekler ve başvurular 9 Ekim Pazartesi günü saat 23.59'da son bulacak. Adaylar başvurularını, e-Devlet üzerinden "Nükleer Düzenleme Kurumu-Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım" hizmeti veya "Kariyer Kapısı" https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr internet adresi üzerinden giriş yaparak elektronik ortamda yapacak.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  NÜKLEER DÜZENLEME KURUMU BAŞVURU ŞARTLARI 2023 NELER?

  • Söz konusu ilan kapsamında adayların 1 Ocak 2023 itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olması gerekiyor.
  • Ayrıca bütün adaylardan İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS) en az (D) seviyesinde veya buna denkliği kabul edilen ve uluslararası geçerliliği bulunan belgeye sahip olma şartı aranacak.
  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow